Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi az oka, hogy a Tinderen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a Tinderen a leszbikus csajoknak nagyjából 97%-a lányos?

Figyelt kérdés

Biztos van sok kamu profil is, de azért az ált. eléggé egyértelmű. A természetesnek tűnő profilokról beszélek.

A fiús nőknek simán megy élőben is a csajozás, ezért nem regelnek a Tinderre? Vagy tényleg szinte minden leszbikus nő csak lányos??? (Én a 30-40 közti korosztályt nézem.)

Nem értem, totál abban a hitben voltam, hogy leszbikusok közt sok a pasis nő és majd találok Tinderen (sajnos ők az eseteim...), de alig van bárki, akit jobbra tudnék húzni. Nem értem!!! :(



2023. febr. 15. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki esetleg pasisabb, annak meg nagy része külföldi....
2023. febr. 15. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Lipstick leszbik
2023. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fiúsabb lány vagyok (nem butch, csak chapstick) de nem megy előben a csajozás XD
2023. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A buta sztereotípiák miatt egy fiús/fiúsabb lányról élből azt gondolják, hogy leszbikus akkor is, hogyha hetero. Egy fiús kinézetű leszbikust könnyebben "észrevesznek" így élőben a lányosabb és a fiúsabb lányok is - ettől függetlenül nem feltétlenül van könnyebb dolga kapcsolatteremtéskor.


Egy lányos lányokról meg mindenki azt hiszi, hogy hetero. Arra, hogy egy másik lány kezdeményezzen nála, kb. semmi esélye, ha nincs radarja, akkor ő is nehezebben közelít meg mást élőben. Főleg, ha nem szereti a szivárványos cuccokat, nincs rajta semmilyen "megkülönböztető jelzés".


Engem is mindig csak pasik szólítanak le, pedig nem a tipikus rózsaszín, fodros szoknyás, cuki virágmintás értelemben vagyok lányos.

2023. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az az oka, hogy a nők 97%-a lányos. Viszonylag kevés fiús lány van a környezetemben, orientációtól függetlenül. Az a tipikus pasis megjelenés pedig inkább a fiatalok divatja. Nekik általában jól is áll, és még nem kell munkahelynek is megfelelni. Én 39 vagyok, mi még abban a korban voltunk fiatalok, amikor ezt inkább titkolni kellett. Ez a stílus ezért nem nagyon alakult ki. Később meg már nem hiányzik. Én is próbáltam 16-20 éves korom körül így öltözni, levágattam a hajam, de mindig negatív kritikát kaptam, így lemondtam róla. Azóta a sportos vonalat hozom, és már így is marad :)
2023. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondom, márpedig nem mondom többnyire, mert a család előtt még nem vállaltam fel, csak a 160 km-vel arrébbi baráti köröm tudja, hogy biszex vagyok(mellesleg sokkal jobban preferálom a lányokat), akkor nem feltételezik rólam. A baráti körömben meg nincs olyan, aki szintén nem hetero és szingli és egymás esetei lennénk.

És mivel a lányos lányok az eseteim, nekem sem esik le a másikról, hogy hm, mi van ha nem hetero. Maradt a tinder :D

2023. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!