Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha átplasztikáztatnám magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átplasztikáztatnám magam nővé, akkor lenne esélyem leszbikus csajoknál?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyenre plasztikáztatod magad. Ha nemi szervedet is átnyomják akkor talán de szerintem nulla élvezet lenne benne, vagyis neked biztos kevés lenne. Ha az izgat hogy milyen nőnek lenni akkor légy transzi agy próbáld ki azt, ha leszbikust akarsz az nehezebb. Akkor jöjj össze egy biszexxel és hátha alakul úgy hogy végig nézheted élőben 2 lány harcát...
2016. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nálam biztos nem.Azért vagyok leszbikus mert a nőket szeretem,nem a nővé maszkírozott palikat.
2016. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok inkább, de nálam sem
2016. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem...

Van 2,3-4 manus ismerősöm, akik a leszbi lànyokra utaznak, sose kérdeztem, de feltenném a kérdést neked, ha lehet.

2016. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy leszbikustól? Ugyan olyan lányok, minta heterok.
2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt a kamu kerdest xddd
2016. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!