Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus fiatal lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus fiatal lányok! Akiknek van alibi kapcsolatuk fiúval. Hogy bírjátok elviselni, amikor rátok mászik az ember? 20/l

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam senkinek, főleg nem bántót, de tény, hogy szerintem sem lehet egy életen át sunnyogva élni. Tinikènt még ok, de egy egészséges önbizalommal rendelkező, magával megbékélő ember, 30-on felül már végképp megrokkan lelkileg, ha még mindig bújkálnia kell a párjával, vagy hazudozni hamis hetro kapcsolatot magának. Esetleg munkahelyen, ahol senkinek semmi köze, de a közvetlen környezet, a barátok kellenek.
2023. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért engeded?


Egyébként erre egy meleg srác a legjobb. Család előtt max egy egy szájra puszi amit be kell vállalni,megölés.


Ennyi ami előttük látszik.ettol több nem.


Hetero pasival ez kivitelezhetetlen,mert nyilván rád fog mászni mivel a látszat kapcsolat miatt O bizony érezni fog vmit irántad.


Inkább egy meleg srácot válassz aki nem fog érzelmileg kötődni hozzád. Így probléma megoldva.

2023. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

* meg az ölelès


Bocsánat :D

2023. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

én nagyon szégyellem, de nekem kettő is volt, és a csillagokat lehazudtam az égről mind a két srácnak.

az egyik, ő vele 8 hónapig éltem távkapcsolatban, de teher volt számomra minden találkozás.

a másikkal 3 hónapig jártam, tovább egész egyszerűen nem bírtam megjátszani magam, borzasztóan egészségtelen volt az egész.

a legnagyobb rossz tettem talán ez utóbbi srác kihasználása volt önző célokra, mivel ő egy udvarias, kedves, aranyos fiú volt, kitalálni se lehetett volna nála jobbat.

következmény: ne legyen alibi kapcsolatod.

(ha mégis, tudatosítsd a partnerrel, vagy meleg barátot válassz, ahogy azt már előttem írták)

2023. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne csak meleg fiúval lenne, így tárgytalan lenne a "rámászás".


Ha pedig bárki, mindegy hogy alibi kapcsolat vagy bármi egyéb szituációban- akaratom ellenére rám mászna feljelenteném. Neked is ezt javaslom, bár a bántalmazott nőknek hiába beszélni.

2023. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!