Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus fiatal lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus fiatal lányok! Akiknek van alibi kapcsolatuk fiúval. Hogy bírjátok elviselni, amikor rátok mászik az ember? 20/l

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne alibi kapcsolat?
2023. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem dicsekednék senkinek, hogy mi a szitu.
2023. jan. 6. 09:33
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell alibi kapcsolat, ez teljes hülyeség. Filmben tudom max elképzelni.


De egyébként, ha valaki tényleg ilyet akarna akkor keressen meleg/aszex srácot vagy csak szimplán olyat aki tiszteletben tartja. De ezt én tényleg csaknilyen 14 éves korban tudom elképzelni.

2023. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem olyan alibi kapcsolat, hogy bármit engednem kellene neki.

Egy dolgot megteszek, a kedvéért, de nem mászik rám sosem, nem is élvezném.

2023. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudok a kérdésre válaszolni, mert sosem volt alibi kapcsolatom és értelmét sem látom, hogy miért is kéne ilyen...

Nem kell ezzel dicsekedni, csupán legyél önmagad. Pont ahogy mások véleményével sem kell foglalkozni.

Én amikor elmondtam otthon azt mondták, hogy beteg vagyok és gyógyuljak meg. De attól, hogy az én szüleim ilyenek az nem jelenti azt, hogy a te szüleid is ilyenek lennének. Szerencsére léteznek elfogadó(bb) szülők. A barátaim könnyebben elfogadták (igaz nincs sok belőlük). A társadalomtól meg felesleges csodát várni, bár talán (hangsúly) két nővel elfogadóbbak.

Visszatérve a kérdésre én nem bírnám/akarnám/tudnám elviselni, ha egy fiú rám akarna mászni. Instant le is rúgnám magamról pedig nem vagyok egy erőszakos ember.

2023. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem tudnék alibi kapcsolatot tartani.

1. Amíg meg fiatalabb voltam, a szüleim egyáltalán nem bánták, hogy nem futok a pasik után, később még ha úgy adódott volna, elköltözhettem volna.

2. Ha valamiért annyira szörnyű lenne otthon a helyzet, és annyira rájuk lennék utalva,hogy kénytelen lennék ál kapcsolatot tartani, akkor annak a pasinak, aki eljön barátot játszani a végletekig ki lennék szolgáltatva. Gyakorlatilag megtehetné, hogy eljön családi ebédre, majd közölhetné, hogy akkor toljam le a bugyit, vagy megy, és elmond mindent apámnak. Vagy ami perverz dolog épp eszébe jut. Egy olyan férfi, aki erre ajánlkozik önként, valószínűleg pont ezt az alá-fölé rendelt viszonyt élvezi. A hatalmat, amit a nő felett nyer.

Egy kivétel játszhat esetleg, ha van egy hasonlóan sz@r helyzetben lévő meleg barát. De akkor sincs sok értelme amúgy szerintem.

2023. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiúbarátom nem mászik rám, mert a fiúkat szereti.
2023. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem olyan elfogadó a társadalmunk, hogy ne èrhessen hátrány ha nyíltan vállalod, hogy nem heteroszexuális vagy. Èn sem a tanulmányaim során sem dolgozó nőként nem vállaltam fel, és most is úgy vélem, hogy jól tettem. A szakmámban nem sokan vállalják a, nem véletlenül. Innentől akár van realitása egy álcabarátnak, vagy akár házasságnak is. Az meg hogy ne alakuljon ki a két fél között nem kívánt vonzodás szerintem mindkét fèlen múlik.
2023. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Minek? Olyan opció nincs hogy "szingli" vagy? Ha ennyire titkolod akkor mondd azt a környzetednek hogy aszexuális vagy és egyszerűen nem érdekel egyik nem sem, te jól vagy egyedül.
2023. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Minden tiszteletem tiétek harcos leszbikusok, akik vállaljátok magatokat ( nem csak tizenévesen, hanem 30+ is), annak minden lehetséges következményèvel. Ezt a harciasságot sikerült is egy számomra ártalmatlanak tűnő privát üzenetre való reakciókènt is megtapasztalni. De tény, hogy ti fogjátok megváltoztatni a világot, és nem az olyanok mint én, akik látszólag a könnyebb úton járnak. Nem vagyunk egyformák.
2023. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!