Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek vonzó a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó a nagy mellméret? Pl. 85/d, 90/d kategóriákra gondolok. (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 11:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem speciel nem a mellek méretétől lesz vonzó/mégvonzóbb a női test, de ha mégis külön csak a ciciket látnám (a test többi része takarva lenne), akkor sem méret alapján érezném szépnek.


•Egyszerűen szólva a válasz: igen, nagyon is vonzó.


•Bonyolítva: igen, elég megkapó látvány, de csak akkor ha nincs alatta egy Heineken minihordó.


•Mégcifrábban: Igen, vonzó a nagy cici ha kb. arányos az egészséges felépítésű testtel, de a formája nagyon sokat ronthat az összképen.


Sajnálom, ezzel a válasszal így valószínűleg nem sokra mész. Akármilyen is a melled, olyan és kész. Tessék becsülni, és örülni neki, tenni azert hogy megörizd az egészségét és ékességét (táplálkozás, sport, alvás, mentál-higiénia) 🤗

2022. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem vagyunk pasik (te igen), nekünk nem a mell meg a segg teszi a nőt.
2022. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem. A kicsi, feszesek a legjobbak. Persze nem ez határozta meg az embert, úgyhogy kb 100. a fontossági sorrendben. Az ok pedig az, hogy a túl nagy hamar lógni fog, ami nem olyan szép. A 90-es szám pedig a mell alatti méretet jelöli, azaz nem egy sportos alkatot takar. Én viszont eléggé olyan életet élek, szeretem, ha a párom ebben is társ. De mint mondtam ez csupán egy kiragadott részlet egy nőből, ami szerintem a férfiaknak sokkal fontosabb, mint nekünk.
2022. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Igen,szexi.De elvagyok nélkülük.


[link]

😍

2022. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 95D a méretem, mivel elég húsos nő vagyok, nem tűnik olyan nagynak

25n

2022. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Nekem nem nagyok.

Talán ezért szeretem a nagyokat,persze csak önmagában.

Azaz ne legyen hozzá duci,meg hasonlók. Na jó egy egész pici poci még elmegy...

Mostani barátnőm ebböl a szempontból főnyeremény 95D.

2022. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez vagy a még ennél nagyobb méret kifejezetten olyan, ami extrán izgató.
2022. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Kicsi és feszes

Nekem ez a kombináció jön be

Nem szeretem a nagy melleket, szerintem nagyon sokat ront az összképen ha még lóg is.

Viszont ne az én véleményem rontsa el az önbizalmad, mindenki úgy tökéletes ahogy van! Mindenkinek más az ízlése, ezt jegyezd meg. Ami nekem nem tetszik, az a mellettem ülőnek valszeg tetszeni fog. Ez legyen benned :)

Tökéletesek vagytok mindannyian!

2022. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, de bejön a kicsi is, teljesen mindegy, nem az a lényeg.
2022. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Vagy te nem vágod a méretezést

vagy nagyon más elképzeléseink vannak arról, hogy mi számít nagynak.


A 90D annyira nem nagy, ez inkább egy széles hát, hozzá arányos közepes mellmérettel.

Oké, volumenre a kosár igen, de ha ehhez arányos magas valaki akkor nem tűnik annak.


Szerintem a nagyobb az E kosár felett kezdődik.


És igen, tud nagyon szexi lenni.

2022. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!