Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Budapest Pride egyedül lányként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest Pride egyedül lányként?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes? Kicsit félek azért. Anno mesélte egykori barátnőm, hogy őt megverték asszem a pride végén.. (fiús leszbikus). Én mondjuk lányos vagyok, mindenki heterónak néz.

Sajnos nem tudok kivel menni és ugyan benne vagyok ebben a programban, hogy a szervezők állják az utamat és a szállásomat, ergo lesznek mások is mellettem a szálláson és van esély összebarátkozni másokkal...de nehezen barátkozom.


23/L



2022. júl. 13. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a budapesti pride-ra nem megyünk párommal, de ha lesz idén pécsen akkor hozzánk csatlakozhatsz :D Amúgy esőre lehet félelmetes, nagyvárosban, tömeg, idegenek, stb... de nem vészes ha már benne vagy a helyzetben!
2022. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi ^^ akkor a pécsire majd veletek megyek ősszel :D
2022. júl. 13. 12:24
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Maga a felvonulás, a megközelítése biztonságos mert túl van biztosítva. Távolabb már nem biztos jó ötlet szivárványos zászlóval flangálni mert nem tudhatod kibe futsz bele. A belvárosban lesz, megverni nem fognak de atrocitás még érhet.
2022. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Még nyerted. Állj ki magadért. Csak azért mert egyedül mész, lehet még jó. Ahogy mondták a szallason is osszebaratkozhatsz mással.
2022. júl. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 4-es hozzászóló, abban osztom a véleményedet, hogy a szexualitás legyen mindenki magánügye. DE! Igazán fel lehetne már végre fogni, hogy az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik az nem csak a szexből áll. Nagyon sok hetero ezt nem képes összerakni a fejében, de ahogy látom ha tényleg meleg vagy akkor sajnos az lmbtq körökben sem. A pride nem arról szól hogy veregssenek hátba azért mert egy másik nőt elégítek ki az ágyban, hanem hogy ha végig megyek a párommal az utcán kézen fogva aminek semmi köze a szexhez ne kelljen azon aggódnom, hogy engem és a páromat megvernek miatta míg a heteróknál senki nem arra asszociál, hogy fúj ezek otthon szexelnek, pedig plot twist fúj azok is szexelnek többnyire csak azzal senki nem foglalkozik.Másrészt a pride-on ugyanúgy ott vannak a transznemű emberek is akiknél meg persze ugyanúgy lehet az, hogy többféle szexuális beállítottságúak, de maga a transzneműség szintén abszolut nem ahhoz köthető, hogy ki kivel szexel szóval ezt igazán elfelejthetnénk már…
2022. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, aztán ki tudja, akár csókolózhatsz is egy lánnyal, ha bejön :)
2022. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy bármi baj lenne
2022. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!