Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Budapest Pride egyedül lányként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest Pride egyedül lányként?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes? Kicsit félek azért. Anno mesélte egykori barátnőm, hogy őt megverték asszem a pride végén.. (fiús leszbikus). Én mondjuk lányos vagyok, mindenki heterónak néz.

Sajnos nem tudok kivel menni és ugyan benne vagyok ebben a programban, hogy a szervezők állják az utamat és a szállásomat, ergo lesznek mások is mellettem a szálláson és van esély összebarátkozni másokkal...de nehezen barátkozom.


23/L



2022. júl. 13. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Jobban tennéd, ha inkább külföldi pride-ra mennél.

Itthon nem szól másról, csak a magamutogatók és a frusztrált homofóbok közötti összecsapásról.

Külföldön valóban arról szól, ami miatt eredetileg elindult ez a dolog

2022. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
1# Nem tudom miről beszélsz, voltál tavaly? Semmi atrocitás nem volt, békésen vonult mindenki. Oda se engedi már a rendőrség a homofób provokálókat, meg nekem az az érzésem a szervezők sem engednek be meleg oldalról provokátorokat akik ilyen vallási meg nemzeti dolgokat gyaláznak. Nem láttam ilyeneket. Menjetek ki nyugodtan teljesen biztonságos.
2022. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Menj, remélem szerzel barátokat! (még barátnő is lehet belőle :) )

Honnan mennél?

2022. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Melegként szégyenlem hogy létezik a pride….miért kell felvonulgatni meg jogokért lobbizni? Persze hogy utál minket a társadalom az ilyen felvonulós, lmbtq-s barmok miatt mint amik vagytok. Nem lehetne végre azt hogy a szexualitása legyen mindenkinek a magánügye? Erre fel hergeljük a heteró embereket az ilyen megnozdulásokkal és csodálkoznak egyesek a bántalmazáson.
2022. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Pécsről megyek majd :)
2022. júl. 13. 10:28
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
úgy meleg a 4-es, mint ahogy én szamuráj...
2022. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Pécsen korábban egész aktív lmbt+ élet volt. Ma már nem?
2022. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mivel megszűnt a melegbár, így szerintem annyira már nincs aktív lmbtq élet itt.
2022. júl. 13. 10:34
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
:(
2022. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Lesz ott több lány is. Nem te leszel az egyedüli.
2022. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!