Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek az oké, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az oké, ha egy kapcsolatban az egyik fél rosszul érzi magát attól, hogy a másik szokott egyedül maszturbálni? (Leszbikus kategória)

Figyelt kérdés

Mintha annak aki maszturbálni szokott, nem lenne elég az amit a másik nyújt. Mintha kielégítetlen lenne. Miközben nem így van, csak a másik fél érzi ezt és ezt kifejezésre juttatja.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Abba hagytátok a maszturbálást a másik kedvéért?



2022. máj. 26. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem önbecsapás.

Aki masztizik annak valoban nem kielégítő a társas szex.

2022. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Aki nem azert masztizik mert mondjuk nem tudtuk egyutt lenni annyit amennyit akartok, vagy mert az egyik felnek sokkal nagyobb az etvagya...ott igen, vannak bajok.

Nem kap meg valamit, masra vagyik.

2022. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A maszturbáció tiltásának a leggyakoribb oka a tiltó fél tudat alatt meglévő féltékenysége, önértékelési problémája amit kivetít a párjára. Hiba! Inkább utána kellene menni a dolgoknak és fejleszteni az önképet, önértékelést. A maszturbáció NEM félrelépés! Nem arról szól, hogy nincs megelégedve a párjával.

Ha a másik fél vágyik valamire te meg tiltani akarod szerinted az előremutató és jó dologra vezet egy kapcsolatban? Jó ha nem lehet önmaga és le akarod korlátozni, esetleg bűntudatra, szorongásra, titkolózásra, hazugságra kényszerítve? Eléggé kapcsolatgyilkos ötlet! Minden negatív "flesh" egy apró szakadás a bizalom szövetében.

2022. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi gond a maszturbálással, feltéve, ha nem túl gyakori. Nálunk teljesen elfogadott, főleg, ha van olyan, hogy az egyik fél túl fáradt, nincs otthon, stb. Illetve teljesen más magadnak csinálni, akkor abszolút te irányítasz, meg nem kell közben a másikra is figyelni. Néha jól tud esni. Ez nem kritika a másik felé, ezt meg kell érteni. Beszéljétek meg, mert az nem jó, ha valaki sérül. Se neki nem, ha attól fél, hogy nem elég, amit nyújt, se neked, ha vissza kell fognod magad, vagy bűntudattal titokban csinálni.
2022. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dregor ***** válasza:
95%
A hisztiző fél saját magával nincs megelégedve... Borzalmas önértékelési problémája lehet annak, aki még a masztizásra is féltékeny...
2022. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha a maszti nem megy az együttlétek kárára, akkor nem értem a hisztiző fél hisztijét

Mivel nem lép félre az illető, ezért nem értem miért kell kiakadni

Mindenkinek joga van az önkielégítéshez!

2022. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem igazán függ össze.
2022. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy akkora hülyeség, azért maszturbálok mert van olyan hogy rámjön és akkor egyszerűbb és gyorsabb magamnak megoldani mint várni estig, lezuhanyozni, egymásra hangolódni, stb. Meg a párom amúgy se kívánna napi 2 együttlétet.
2022. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!