Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van bárkinek hasonló perverzió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bárkinek hasonló perverziója vagy ez normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

50 kg-os huszonéves vékony bi nő vagyok akit inkább a nők érdekelnek mint a férfiak de azokkal sincs gondom.

A perverzióm pedig az nemtudom miért hogy kortól független csak a nagydarab 100+ BBW/SSBBW nők érdekelnek hatalmas nagy fenékkel és lógó cicikkel. Senki és semmi más.

Még nemvolt szerencsém ilyesféle kalandhoz de milliószor elképzeltem már hogy ráül az arcomra-számra egy ilyen nő, vagy a komplett testemre.

Normális ez? Valakinek tapasztalat etéren vagy hasonló perverzió?

Hol tudnám ezen vágyamat megéllni vagy kiéllni?


2022. febr. 27. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

nekem volt több 100+-os partnerem, izgat ha telt a partner, de azért határokkal


F

2022. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nőket kérdeztem mar ne is haragudj meg...
2022. febr. 27. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Már ne is haragudj meg, de sehol nem írtad, hogy csak nők válasza érdekel.
2022. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
jól gondolom, hogy te fatfan vagy? :D
2022. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Annak örülj ,hogy válaszolt mit teszed magad
2022. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Persze hogy normális.


Az embernek nem feltétlen a saját alkata a preferenciája, inkább az fura ha egy pár ikertesóknak néz ki.

2022. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

nem értem ha leszbi a kérdező, akkor a "férfiakkal sincs gondja"???

most akkor biszex, vagy leszbi? vagy csak egy kamus pasi aki erre veri?

2022. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen nyilvánvaló hogy férfiként nőnek próbálod kiadni magad így keresve partnert de borzasztó átlátszó.
2022. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%
Azért írta leszbikus kategóriába mert nők válaszát szerette volna, nem azért mert leszbikus.🤦‍♀️ Lassan megint kinyílnak a bulizóhelyek, meleg bárba szerintem találhatsz valakit simán.
2022. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

(A bulizóhelyek már rég kinyíltak.) De azért, ha belegondolunk, egy ilyen igénnyel leszólítani valakit elég meredek lenne egy bulin. Mi az esélye annak, hogy egy olyan 100+-os nő épp ott bulizzon, aki szívesen ráülne 50 kg-os csajon arcára.

Szerintem kifejezetten egy dominához kellene menned, aki ilyen alkattal bír. Bár ebben nincs talasztalatom ki vállal ilyesmit.

2022. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!