Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan,aki segédeszközz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan,aki segédeszközzel veszítette el? Ha felcsatolhatóst hord valaki,az is élvezi az együttlétet?

Figyelt kérdés
Ez a 2 kérdés foglalkoztat,mert én elvileg úgy fogom elveszíteni,és kíváncsi vagyok élményekre. A másik pedig amiatt,mert hogy ez a partnernek is ad-e élvezetet vagy csak maga hogy a párját azzal csinálja?
2022. febr. 15. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én egy cuppanós dildóba ültem bele. Hát nem volt a legkellemesebb de utána már jó volt és a barátnőmmel is élveztem a felcsatolhatóssal. Azt javaslom próbáld kis méretűvel először. 17/L
2022. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A pántos verzió szerintem csak annyi élvezetet okoz a használónak, hogy izgató a látvány, meg a tudat, hogy örömöt okoz vele a barátnőjének. De még az sem igazán jó, aminek van egy belső dildója, amit a használó helyez be magának. Legalábbis nekem az hogy simán van ott valami bent, de nem mozog, nem csinál semmit, nem okoz örömet.

Most egy ideje szemezgetek egy olyannal, ami pánt nélküli, 3 motoros vibrátoros, ami a hüvelyben is rezeg, a csiklónál, ahol a dildó része támaszkodik (azaz elvileg minden lökésnél izgatja is), meg egy van magában a dildóban is. Csak sokan leszólják az ilyeneket, mert hogy könnyen kicsúszik. Bár nekem elég nagynak tűnik a behelyezhető része, de rohadt drága, és még nem szántam rá magam, hogy megvegyem úgy, hogy lehet, hogy nem is tudjuk rendesen használni.

2022. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kérdést nem tudsz feltenni a partnerednek, akivel elveszíted, akkor nem is kéne még talán csinálnotok.
2022. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát őszinte leszek kicsit meglepődtem én is,de kíváncsi vagyok,és nyitott mivel nincs tapasztalatom vele,és mielőtt lesz,szerintem biztosan beszélünk róla,neki is új lesz,csak neki már volt szexuális élménye kapcsolat miatt,nekem viszont semmi. Meg tudom,hogy biztonságban leszek,csak így tapasztalatokra voltam kíváncsi. Köszönöm a válaszokat!!
2022. febr. 16. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 van olyan is, aminek van egy harmadik 'vége', ez megy be a 'behatoló' popsijába :) Ez stabilabb, hiszen két helyen is tartja a test, de nyilván csak azoknak opció, akiknek a popsi téma nem tabu. És persze ez a legdrágább.
2022. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És az is vibrátoros?
2022. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: igen, van olyan modell is.
2022. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Mi is olyat használunk, és nagyon jó!

Amugy nekem is felcsatolhatóstól szakadt át, de párom nagyon felkészitett, és csak kicsit fájt, és kicsit véreztem.

2022. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is felcsatolhatóssal szakadt át. Én is fel voltam készitve, kis sikoly, és kész volt. Nem fájt, inkább furcsa volt. 18 éves voltam.
szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!