Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Dildó vagy nem dildó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dildó vagy nem dildó?

Figyelt kérdés

Használnál-e ilyet a barátnőddel? Melyik oldalon lennél szívesen?


Zavar az, ha pénisz formája van?


Felcsatolhatós vagy kézben tartós?


Fontos a méret? A cucc anyaga? Vibráljon-e?


Ha nem akkor miért nem? A fájdalom vagy az undor az oka? Esetleg csak nem vonzz, de ha úgy adódna akkor mégis?



2015. okt. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kétvégű dildóval nagyon jó ollózni, főleg kettővel (egy popsiba, egy punciba) :) Vastagabbat jobban szeretem.
2015. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Öklözés forever.
2015. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtam és nem is tervezem. :) Igen, zavar a külalakja és maga a funkciója is. A csiklóizgatókkal és hasonló játékokkal nincs semmi problémám, de a behatolást hagyom a barátnőm ujjaira. :)
2015. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig is egy lányon/nőn a száját szemét és kezeit néztem.meg először.Ha ezek elindítottak valamit akkor okés. Szóval ezek is izgatnak. Nem szeretem a segédeszközöket, DE ha a partnerem,párom szeretné akkor használnám de inkább neki mint nekem.
2015. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nincs kifogásom ellene, persze akkor, ha rajta használjuk, nem rajtam. :D A többi adathoz viszont nem nagyon van közöm és érdekeltségem sincs. Bár mivel én használnám rajta, így nyilván nem felcsatolhatós kellene, emellett szerintem egy 10 centis nem sok mindent érne, akkora ujjam van amúgy is. :D Az anyaga meg nyilván jó lenne, hogy ha nem valami kemény műanyag volna, szerintem egy szilikont vagy valami puhább anyagot jobban élvezne a párom, mint ahogy azt is, hogy ha vibrálna is. :))
2015. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Drek: te pasi vagy? Akkor mit csinálsz eben a kategóriában?
2015. okt. 2. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
kihagyom az ilyet :)
2015. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Én igen, használnék ilyet. Persze a partneremtől is függ, ő mit és hogyan szeretne, de én legszívesebben kölcsönösen. Szóval én is neki, meg ő is nekem, akár egyetlen aktuson belül. :)


A péniszforma engem nem zavar. Egyrészt mert nem valódi pasi, hanem csak egy tárgy. Másrészt a természet nem véletlenül alkotta a pasikét olyanra, amilyenre, ezt be kell látnia mindenkinek. Egyszerűen ez a legideálisabb forma arra, hogy a hüvelybe behatoljon, és ott örömet okozzon.


Én kipróbálnám egyszer a felcsatolhatósat is, de még csak kézben tartóshoz volt eddig szerencsém. :D


A technikai részletek, mint a méret és az anyag nyilván fontosak. Persze nem kell extrém nagy vagy vastag, egy normális, átlagos méret szerintem megfelelő. A vibrálás viszont nem fontos, ha behatoláshoz használjuk. Az csak csiklóizgatóknál hasznos igazán, egyébként akár még zavaró is lehet...

2015. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!