Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a lányról, aki...?

Figyelt kérdés

...halálosan szerelmes a barátnője mosolyába, tekintetébe, hangjába, egy öleléstől, szájrapuszitól, hátsimogatástól, apró bóktól is könnyedén izgalomba jön, és végtelenül szexisnek tartja a sportos, de ugyanakkor nőies testét, a fenekét (egyáltalán taszító, ha egy lánynak tetszik a barátnője feneke?), azt, hogy sportol, ebből fakadóan az energikusságát az ágyban, és testközelben reszketnek a karjai, lábai, folynak a könnyei a vágytól? Sőt, a személyiségéért is teljesen meg van bolondulva.


Ésszerűen ettől még tudja normálisan kezelni a mindennapokat, az életvitelt, de lehet így megőrülni, hogy könnyes mosolygással emlékezzen vissza olyan apróságokra, mint pölö együtt cipelik a bevásárlószatyrokat, vagy egymáshoz bújva táncolnak egy mexikói szappanopera romantikus jelenetének hatására? Vagy éppen arra, hogy születésnapjára teljesült a kívánsága, miszerint egymást átkarolva nézzék végig a napfelkeltét?


Huhh! Mit tudnátok hozzáfűzni ezekhez az érzelmekhez?



2022. jan. 14. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdést, szóval szerelmes vagy a barátnődbe és..?
2022. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy túlzásba viszi a romantikát.
2022. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy nekem émelyítően sok ez a nyálcsorgás, ha a páromtól tapasztalnék ilyet, arra gondolnék, hogy nem is engem szeret, hanem magát az érzést, hogy szerelmes. És ez nagy különbség. Azt gondolnám, hogy rózsaszín ködben él, amit nagyon élvez, és még véletlen sem akarja meglátni a hibáimat. Ami viszont előbb-utóbb előjön, mert én sem vagyok tökéletes, és akkor összetörik a kis rózsaszín álom, kiábrándul, és keres másik ábrándot. Saját tapasztalat alapján, még tini korunkból.
2022. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval,de csak mert lányos lány vagyok,mégsem vagyok oda a nyálért,és inkább magamban tudnám azokat a pillanatokat eltenni,amik így érzést is váltottak akkor ki.

Viszont,ha azt látnám mennyire oda van értem,az persze tetszene,de inkább úgy,ha nem elsősorban kifejezi,hanem a mimikáján,gesztusain látnám,hogy épp kész van. Meg én mondjuk szeretem is a játékosságot,ha valaki akár velem,vagy akár én a másikkal így húzom picit az időt,hogy nem adja magát könnyen,de mindenki tudja,hogy odafogja,mert akkor olyan mintha bizonyítanod kéne,és az motiváló dolog tud lenni.

Csak tényleg az embernek vannak rossz tulajdonságai,én mondjuk kész vagyok attol,ha valaki elfogadja az egyiket,amit én magam is nehezen,hogy eltekint felette,h ne bántson meg,vagy ki tudja miért,és nem inkább azt akarja ő is,hogy változtassak (minden fenyegetés nélkül),mert ha valami zavar magamban,akkor azt a másik ne fogadja el,ha valójában ő neki se esik jól.

Meg a másik ami ebben zavarna,hogy nem tudom mennyire van veszekedés/vita? Mert az is egy gond,ha nincs,valamiért az ember igényli a kisebb drámát néha szerintem,vagy lehet csak engem izgat fel. (Na meg felveti azt is,hogy lehet megjátssza magát,mert olyan nincs,hogy valaki mindent elfogad)

2022. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj nekem! Ássam el magam! :/ Én vagyok ennyire degenerált, vagy a világ ilyen szívtelen? Bűn az, ha valaki szeretne valakivel örök boldogságban, maximális harmóniában, állandó mosolyban, bújásban, szívmelengető élményekben együtt élni?
2022. jan. 17. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, egy tökéletes világban biztos sikerülne is. Csak ez nem tökéletes világ, te sem vagy tökéletes, és a párod sem lesz az, senki. Én vagyok a 3-as válaszoló, és pont ettől tartanék egy ilyen nő mellett. Hogy csak a cukormáz kell neki, a valóság nem.
2022. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!