Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb baratnomnek hogy szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés

18/L ő meg 19/L

Régebben volt egy fiuja kb 3 evig voltak egyutt.


2022. jan. 6. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sehogy már amennyiben ő heteró.
2022. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha ő hetero, akkor lehet nem lenne ugyanolyan a baratsagotok.

Vagy tudsz arról valamit, hogy esetleg biszex lenne?

2022. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha heteró akkor szerintem nem kéne elmondanod, sőt el kéne távolodni. Ahogy neked sem esik jol egy heteró ferfi közeledése leszbikusként ugy valószínűleg neki sem fog heteró nőként jol esni egy leszbikus közeledése. 25/L
2022. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cpt_Obviously ***** válasza:
83%
Szerintem mond el neki, akkor is ha heteró, de mindenképp mond neki hogy 100%-ban tiszteletben tartod, hogy heteró és tartsd is abban. A lányok ügyesebbek mint mi fiúk és jobban észreveszik ezt. Vagy egyszer piásan véletlen elkottyantod az is lehet rosszabb kimenetelű.
2022. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!