Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Lefeküdnétek Varga Judittal?

Figyelt kérdés
A pletykák szerint a lányokat is szereti, ha igaz.

2021. dec. 28. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ő is bejön nagyon, meg még a Szentkirályi Alexandra is. Ha úgy adódna, bármelyikükkel ágyba bújnék egyszer szívesen. Vagy megnézném őket kettesben. Azt ugye már tudjuk, hogy legalább az egyiküknek vannak leszbikus hajlamai, szóval annyira nem is elképzelhetetlen a dolog. :D


36/N

2021. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Vannak közös képeik . Lehet már ismerik egymást közelebbről is 11 😂😂😂😂😂 Nálam kiesik Szentkirályi Alexandra és Novák Katalin is. Főleg a Judit esik ki. Ha közülük kéne választani akkor tényleg a Zsófit vinném. Ha az ő narancs pártjuk a kérdés. Ha nem muszáj választani pont a narancsok közül akkor a TOP 1 Donáth Anna . Legyen Top 2 Demeter Márta Top 3 Orosz Anna 43/N
2021. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
12 vagyok. Elfelejtettem írni,hogy biszexuális vagyok nem pedig leszbikus ,de a lényeg az amit írtam. A kérdést megválaszoltam attól még,hogy nem vagyok simán leszbi.
2021. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Soha. Ilyennel soha. Úgy gáz az a nő ahogy van. A megnyilvánulásai hányinger. Belül vannak a legnagyobb gondjai.
2022. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!