Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Husis/kövér leszbikusok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husis/kövér leszbikusok, akik szexpartnert szeretnétek! Volt már, vagy nem is meritek keresni, így nem is tudjätok, hogy lenne rá jelentkező?

Figyelt kérdés

(kérdésben lévő "tudjátok" szót direkt írtam el, különben nem engedi az oldal kikerülni)

A husisabb, kövér embereket leszbikusság nélkül is sok atrocitás éri. Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen testalkattal ki tudjátok élni kölcsönösen valakivel a testi vágyakat, amíg nincs párkapcsolat és nincs ódzkodás egy szexpartnertől, vagy el sem tudjátok ezt képzelni, esetleg csalódás csalódás hátán, mert nincs hozzá ember?



2021. dec. 2. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nincs hozzá ember, de a környezetem nem is tudja, hogy a saját nememhez vonzódom és már nem is keresem. Szívesen kiélném a vágyaimat de nincs kivel, az interneten való ismerkedés nőkkel vagy "nőkkel" pedig katasztrófa.
2021. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem jönnek be a husibb nők, de rengeteg leszbi ismerősömnek meg igen és vannak köztük vékonyabbak is amúgy. Teljesen embere válogatja. Tedd magad rendbe annyira, hogy vonzónak találd magad, a magad módján és nem lesz gáz. Lesznek olyan bunkók, mint én is szoktam lenni, akik visszautasítanak. De hidd el, megtalálod azt így is, aki neked való. 😊
2021. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ mit nevezünk kövérnek... Vegyünk egy 167 cm-es átlagos testmagasságot.Nem mindegy, hogy a nő 80-85 kg vagy mondjuk 100 körüli!

A 80-85 kg-os nő bejön, ha csak hason és csípőn van rajta mit fogni, de a combja vékony, a popsija kicsi.Ez nagyon bejön, de egyébként nem.

Én közelebb vagyok a 70 kg-hoz, mint a 60-hoz egyébként, és átlagos magasságom van.

26N

2021. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
keress kövér lányt társkeresőn, biztos találsz, és egymás testét jobban elfogadjátok, vagy teljesen
2021. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 84 kg-val kész körte alkatom van... Nagyon nagy fenékkel és nagy combokkal ver a sors, de így is van/volt alkalmam szexpartnert találni, mert relatív aranyos arcom van.

A párkapcsolat az már más kérdés :(

2021. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem bejonnek a husisabb nok. Akinek lenne kedve ismerkedni, irjon. 29 eves, fius lany vagyok :)
2021. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet írni.
2021. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!