Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Női szemmel, ő tökéletes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel, ő tökéletes?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 16. 03:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezőnek: Az a baj az incelulekkel, hogy ilyen nőkről álmodoznak, miközben ők maguk 40 kilós, fogatlan gyári munkások. Aki a saját szintjén keres azok mind találnak, és megnősülnek, gyereket csinálnak. Csak azok álmodoznak, akikbek az illreálisnál is illreálisabbak az elvárásaik a nők felé.


Ha pl.te is ahelyett, hogy 1 millió követős műmellű plázapiccseket meg énekesnőket bámulsz és linkelgetsz tök feleslegesen a leszbikus kategóriába, inkább elkezdenél ismerkedni hozzádvaló nőkkel, pl.a szomszédból vagy a munkahelyedről (de nem szalagmunkásként vagy takarítóként az üzletasszonyokra hajtva, hanem veled egyenrangúakkal), akkor már réga saját életedet élnéd otthon a családoddal. Szerintem jobb egy csúnyább növel kefélni, mint a gép előtt arra verni hogy mit írnak arctalan és névtelen leszbikusok számukra szintúgy elérhetetlen celebre.


Tudom, veled a csúnya nők se állnak szóba, hát akkor a viselkedéseden is csiszolni kell.

2021. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép lány, de megnéznék csak 1 olyan lépet ami nem így készült, mert ugye ezek profi fotók sminkkel. Olyat szeretnék ahol nincs smink, tehát natúr a csaj. De mondom külsőt nézve oké.

Belsőleg meg ki tudja.

2021. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, unalmas és túl mű.
2021. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!