Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a legmaszkulinabb dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legmaszkulinabb dolog amit leszbikusként csináltál/csinálni szoktál?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Állva hugyozok, doboz sörrel meg cigivel a kezembe.
2021. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sörözés annak számít? Akkor a sör, más nem.
2021. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőm karját-lábát szétvetve szokott ülni a TV előtt. Minden fizikai munkát pikk-pakk megcsinál, legutóbb törmeléket hordott ki és egyengetett el. Általában hátulról karol át, az álla alá bújtat, tehát ezekben a tipikus "spooning" helyzetekben én vagyok a "kiskanál". xD

Olyan lányról van szó amúgy aki még télen is szoknyában jár.

2021. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
káromkodás, sörivás, "Románia csak a rémálmainkban létezik", "Szlovákia történelme egy A/5-ös lapra elfér", béna dad joke-ok
2021. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy-két leszbikus ismerősöm amig Pesten éltem: Beültün hozzánk és sörözés közben első és második világháborús kézifegyverekről beszélgettünk. Nagyon profik voltak. Igen jól éreztem magam...

35/F

2021. okt. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
én egy elég domináns, főnök-típus vagyok bármilyen csoportban, legyen szó a barátaimról vagy egy csoportos projektről :D ezt néhány ismerősöm maszkulinnak érzékeli. szoktam erősítő edzéseket csinálni, mindenféle hentelős játékokkal játszani, shonen mangát olvasni, szeretem a gore-t meg az akciófilmeket, szoktam széttárt lábakkal ülni, meg szeretek a bulin felesezni. :D ezek nem tudom mennyire számítanak férfias dolgoknak, a társadalom néha annak olvassa. amúgy én inkább femme vagyok, viszont szoktam férfiruhákat hordani, főleg ingeket mert széles vállam van. néha felöltözök úgy, mint egy peaky blinder :D
2021. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
#3as Akkor erre mondják,hogy megfogtad az Isten lábát:D
2021. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy a széttárt láb nálam is,vagy amikor felrakom a térdemre a másik lábam bokáját (tudjátok,az a tipikus fiús ülés) és úgy ülök,meg a foci..nagy focifan vagyok,ki se nézni,de a nagy meccseket nézni kell,meg fifa is megy néha,de lövöldözős,autóversenyzős játékokat is szeretem. Itthon fiúsan tudok öltözni,ha tél van rövidnadrág-ujjatlan/pólóba kimegyek (ezt csak apán láttam),simán pakolok fát meg bármit én is,zenében is olyanokat hallgatok meg káromkodni én is tudok,sokszor kommunikációban ki is jön szerintem ez a fiús irány.

Kár,hogy más most nem jut eszembe:D De én is lányosnak tűnök kívülről

2021. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is ahogy ülök, meg sokszor vagyok melegítőben, de főleg otthon. Ezeket leszámítva kifejezetten lányos lány vagyok.
2021. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha lecumizott akkor biszex volt
2021. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!