Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen jelek azok ami még ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek azok ami még ha heteró az illető nem gáz, de ha legalább biszex akkor levágja xy jelet?

Figyelt kérdés

Közvetlen,nyitott ,kedves nőről van szó, beszélő jó viszonyban vagyunk.


Elhívni nem merném.


Szóval mikor találkozunk (heti 1x fixen, kutyámat napköziztető oktatója)

Akkor esetleg olyan jeleket tudnék adni ami még bele férne,szóval ha heteró akkor nem vágja le nyomulásnak,de ha biszex akkor elgondolkozna?


2021. okt. 19. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"De most nem irok neki a kovi alkalomig mig nem viszi el a kutyat. Kivancsi vagyok keres-e vagy sem. Az talan egy jel lehet."


Nem. Az egy kérés vagy adatközlés lesz.

Mégis milyen jel lenne az,hogy:holnap hozd 2órával késöbb a kutyat mert 6órára érekoda.


Per pillanat 1dolog érdekes:van e párkapcsolata?

Ha igen akkor marad az ábrándozás.

Ha nincs akkor beszélgetés tovább,de heti 1-3találkozás ráadasul munka miatt...hát eltarthat egy darabig mire bármi kiderülhet.

2021. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem erre gondoltam, hogy keresni fog :D ez persze nrm jelent semmit, ha vmi ilyesmit ir.


Arra gondoltam ha erdeklodne,hogy hogy vagyunk vagy hasonlo.


Eddigi beszelgetesek alapjan nekem ugy tunik nincs kapcsolatban. Mindig csak en viszem a lanyomat, en hozom, en csinalom ezt, mindig en. Nincs az hogy parommal vagy ilyesmi. Kerti munkakrol beszéltük es ott is csak az hogy en. Szoval egyedul neveli lanyat,egyedul lakik nekem ez jott le. Nem kerdeztem ra. De azert eddigi tapasztalatok alapjan nehany beszelgetesbol mindig kiderul hogy van e parja az illetonek. Ezert is eddig hamar rajottem ha a masik fel hetero, mert kiderult hamar ha van kapcsolat.


Hat hosszabb folyamat lesz, nem vagyok felados tipus inkabb turelmes :D


Esedekes lesz egy magan ora, mert uvy beszeltuk ha a hazi feladatok mar jol mennek utana beszélunk meg magan orat.


Kedden ha jon a kutyaert akkor mondom neki, hogy beszeljunk meg vmit :D igy jo mert mig kocsikazunk meg az ora alatt is tudunk azert beszelgetni :)

2021. okt. 20. 23:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Na a kertészkedés jó lehet.

Te: A párod nem szokott segiteni?

Ő: mondja azt ami van. Elvált, halott, ő a férfi....

2021. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majd szóba hozom :)
2021. okt. 21. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!