Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen jelek azok ami még ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek azok ami még ha heteró az illető nem gáz, de ha legalább biszex akkor levágja xy jelet?

Figyelt kérdés

Közvetlen,nyitott ,kedves nőről van szó, beszélő jó viszonyban vagyunk.


Elhívni nem merném.


Szóval mikor találkozunk (heti 1x fixen, kutyámat napköziztető oktatója)

Akkor esetleg olyan jeleket tudnék adni ami még bele férne,szóval ha heteró akkor nem vágja le nyomulásnak,de ha biszex akkor elgondolkozna?


2021. okt. 19. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már a harmadik ilyen kérdést írod ki (a kutyás oktató mindig), pedig ennyi idő alatt már kikérdezhetted volna belőle a lelket is.

Biztos jólesik kiírni ide, hogy folytasd róla a fantáziálást a válaszok felett de így csak ábránd marad az egész vállalkozás. Ez az egyetlen hely meg ember aki kiképzi az ebed, amennyiben kerülnöd kellene majd a csajt egy kínos válasz esetén?

2021. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bizonytalan vagyok,de több kérdés nem lesz :D


Hát mivel már több oktatót próbáltam és csak pénz lehúzás voltak az eddigiek. Ő szakmailag meg iszonyú jó végre azt kapom ami kerestem eddig, ő módszerei bevállnak a kutyámnak,nagyon jól magyaráz,mutatja.Magán óra is olyan nála,hogy eljön értem és haza is hoz kutyástúl.Meg ő nekem hozza viszi a kutyát a napközibe,jó a napközijük is,nem dobnám el ezt amit már 1 éve keresek,egy kérdés miatt :D


Szeretnék puhatolózni,de úgy hogy ne legyen gáz. Elhívni nem merném,akkor sem ha tudnám,hogy leszbikus. Mivel nem vagyok kezdeményező tipus..sajnos.. sokat fejlődtem.. ismerkedésben,de nem bírom megugrani.


De nem írok ki több kérdést.

2021. okt. 19. 21:52
 3/14 anonim válasza:
100%
Csak észreveszed, ha valakit te is érdekelsz.
2021. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Egy pasinál honnan veszed észre, füstjeleket küld meg morzézik a szempillájával? Na ez is így működik.
2021. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerintem azert mas a ketto kicsit.


Mar csak azert is, mert a pasik oda jonnek,irnak sokkal kezdemenyezobbek.


Egy no nem fog oda menni a masik nohoz. Csak maximum ha nagyon bator.


En meg eddig szinte heterokba futottam bele.

Amiknel bar tobb ido volt de kiderult hogy semmit sem akarnak. Csak hat a jelek.


Volt egy no aki köszönt, zavarba hoztam, mindig mosolygott ram, erdeklodott utanam. Meg sem lett semmi belole.

2021. okt. 20. 07:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg más,a nő-nő,engem volt hogy olyanokat csinált meg mondott spontán,hogy még most is biztos vagyok benne,hogy biszex,de aztán nem lépett semmit,folyton srácokkal ismerkedett,úgyhogy kiigazodni lehetetlen,ha nincs kimondva,de még sokszor egy kimondott biszexen/,,pánszexuálison" sem lehet,mert hogy akkor most kihez húz.


Ő szokott érdeklődni egyébként irántad? Pl rád ír? Lehet furán hangzik,de én felhúznék egy szivárványos karszalagot/karkötőt,esetleg rákérdezne,hogy miért van rajtad,és te elmondhatnád a te szexualitásod,hátha ő se tudja,hogy mi van veled.

2021. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ha tényleg olyan jó oktató, és ennyire értékes neked ilyen szempontból, én inkább nem próbálkoznék nála. Ha valami nem jól sül el, akkor nem csak egy kapcsolat lehetőségét, de a kutya oktatót is bukod.

Ezt leszámítva én az egyenes utat szeretem a legjobban. Simán megmondanám neki minden kertelés nélkül, hogy nagyon szimpatikus nekem, és szívesen meginnék vele valamikor egy kávét, ha neki is van kedve. Ha nincs, az se baj, akkor a következő órán találkozunk. Ennyi.

Nem kell rámenősnek lenni, de egy egészséges önbizalomra szükség lesz, nem csak a "csajozáshoz", de ahhoz is, hogy később egy kapcsolatot képes legyél fenntartani.

2021. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

kezdj vele beszélgetni,nem kutyás témákról. Azt lehet úgy csürni-csavarni hogy a párkapcsolatnál lyukadjki.

Az elég nyilván való ha van pasija akkor valszeg hetero.

Ha nincs akkor is.

Ha nője van akkor leszbi.

2021. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hahj, ilyen jelek a világon nincsenek. Társas szituációkban alapvetően magukat kényelmetlenül érző lányok/nők produkálnak mindenféle félreérthető dolgot. Ezért vagyok a verbális kommunikáció híve, annak viszont megint nem lehet hasznát venni, ha az ember lánya bizonytalan abban, vonzódik-e a saját neméhez.

De még mindig jobb kérdezni, mint ábrándozni feleslegesen.

2021. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

13:57- nek:

Ugy nem ir, hogy szia, miujsag vagy hasonlo.


Eddig en irogattam neki mindenfelet :D bar reagalt ra. Beszelgettunk is.


De most nem irok neki a kovi alkalomig mig nem viszi el a kutyat. Kivancsi vagyok keres-e vagy sem. Az talan egy jel lehet.


17:37nek


Igen valoban jo, ezert sem szeretnek kellemetlen szituba keveredni.

Nem egyszeru. En is szeretek egyenes lenni, hazudni sem szoktam. De nem mernem elhivni sajnos. Talan ha tobbet találkozunk. De most meg biztos nem :/



20:02es

Az kiderult, hogy egyedul van ez tuti. 35-40 korulire tippelem. Van egy lanya.

2021. okt. 20. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!