Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek jelen pillanatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelen pillanatban mi lehet köztük illetve mi alakulhat ki ebből?

Figyelt kérdés

Adott egy húsz éves lány és egy majdnem ötven éves nő, akik pár hónapja ismerik egymást.


Fontos tudni a személyiségükről, hogy a nő egy szabadszájú, szókimondó, vakmerő, amolyan "vezéregyéniség", aki gyakran kiabál, agresszív, káromkodik, mindenkinek beolvas, ha az önérzete/igazságérzete azt súgja, tetőtől talpig domináns.


A fiatal lány a maga módján kissé huncut, kacér, de ugyanakkor végtelenül félénk, szégyenlős.


A szóban forgó erős nő a félénk lánnyal, mindenki mással ellentétben, mindig gyengéd, figyelmes, mosolygós, viccelődős, az utóbbi időben egyre gyakrabban töltik együtt a szabadidejüket, a gyorsétteremtől kezdve a moziig, de olyanra is volt példa, hogy a nő meginvitálta őt az otthonába egy kis filmezéshez, főzéshez vagy egy kis közös testmozgáshoz, úgymint kocogás, kosarazás a kertben.


Ami kiváltképpen szembetűnő lehet a nő részéről, az olyan megnyilvánulások, mint pl. olykor-olykor megpaskolgatja a lány fenekét és dicséri őt, hogy "ma is lehengerlő vagy, csajszi" és ha már dicséret, folyton csajszinak, vagy éppen cukorbogyónak becézi őt, vagy megcsipkedi az arcát vagy a fülét és azt mondja: "A pirulós mosolyod a hegyeket is megolvasztaná."


Amit még érdemes hozzáfűzni, hogy e két személy már egy ideje szoros, ringató öleléssel köszön illetve búcsúzik egymástól, a lánynak pedig egyre romantikusabb ábrándjai támadnak a nővel kapcsolatban.


Elnézést, ha valakinek túlságosan zavaros, vagy árnyalt, szóval szerintetek jelen állás szerint mi zajlik a két fél között és hová vezethet?



2021. aug. 30. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló
2021. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elfelehted a nagyit. Nem vagy hozzávaló. Ebböl csak baj lesz. Nézz korban hozzádillőt hasonló személyiseg jegyekkel.
2021. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt javasolnám,amit a 2. Ez csak amolyan időhúzás,az idősebb nő meg jól szórakozik,de 20 évesen igény lesz az érzelmi és stb támaszra,és az 50 éves màr lehet annyira nem lesz támasz,vagy nem akar az lenni. De amúgy igen,jelenleg ott tart valószínű,hogy próbálkozik,és figyeli a jeleket,ennél márcsak jobban be fog próbálkozni,aminmeg nyilvánvaló lesz.
2021. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy honnan indult a kapcsolat, azaz honnan ismeritek egymást.
2021. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húú bakker ez elég nyilvánvaló. Csak az idősebb nő tiszteli a lányt azért nem teperte még le. De ezzek annyira egyértelmű jelek.


Hová vezethet a két féltől függ.

Szerintem ha az idősebb nő nem annyira komoly gondolkodású és fiatalos. A lány meg érettebb gondolkodású. Akkor igazából működhet a dolog.


Honnan van az ismeretség?

De pár hónapnyi ismeretség után elég egyértelmű jelzései vannak az idősebb nőnek.

2021. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket. Mindenki válaszát érdemes fontolóra vennem. A nővel egy úgy ismerkedtem meg, hogy egy büfében dolgozik, ahová én elég gyakran jártam és nekem titokban már az elején nagyon megtetszett és persze rögtön belelovaltam magam már az összeköltözésbe is, de soha nem mertem semmit lépni, csak lopva rásandítgattam, amikor nem figyelt, de egyszer odajött hozzám egy vaníliás kávéval, mondván, ajándék és beszélgetést kezdeményezett, aztán egyre gyakoribbak lettek a találkák s ez vezetett odáig, amiket az elején írtam.


Arra jutottam, hogy kezdetnek én is küldök felé "biztató jeleket".

2021. aug. 31. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit mindenképpen küldj felé kérdező :D

Bakker nálam kezdeményezne már valaki.

2021. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jeleket érteni is kell, nekem egy lány többször hozott vörös rózsát... hát nem gondoltam, hogy az jel. :-(
2021. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!