Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit szólnátok, ha a szerelmete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a szerelmetek a következő ötlettel állna elétek?

Figyelt kérdés

Arra kérne, hogy az együttlétetekben próbáljatok ki egy olyan szituációt, hogy a hálószobában legyen sötét (vagy legalábbis félhomály) s ti egy agresszív, nyomulós, vagány nőt játszanátok el, aki betör hozzá, megtámadja, a szexnek olyan hatása lenne, mintha könyörtelenül megerőszakolnátok.


Tehát mit szólnátok, ha szeretne veletek egy ilyesféle ijesztő élményt átélni? Szeretné mellettetek a kiszolgáltatottságot, rettegést, kilátástalanságot érezni, szexisnek tartaná az erőfölényeteket?


Látnátok benne fantáziát, vagy teljesen elzárkóznátok? Egyáltalán egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatban van helye ilyesminek véleményetek szerint?



2021. jún. 28. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Nekem ez unalmas lenne. Sötétben nem szeretek szexelni.


De az nem lenne rossz, ha világosban elverném pálcával és kikötözném stb stb. De nem ilyen ócska betörőset játszani.

2021. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok pontosítani rajta: Tehát nem teljes sötétség lenne, hanem azért lehetne látni a másikat, meg nem is konkrétan betörőt játszani (vedd/vegyétek úgy, hogy azt nem írtam oda), de az egész együttlétnek olyan "megerőszakolós" hangulata lenne.
2021. jún. 28. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne szerelmem,akkor szerintem igen benne lennék,bár nekem az jobban feküdne,ha nem betörőt kéne játszanom,hanem olyat,aki csak kihasználja,átveri mint a drogkereskedők akiket futtatnak,vagy maffiások vagy bármi ilyen nagy górés,birtokló szerep csak nőként,és persze élvezze is meg ne is (erőszakos feeling).
2021. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én mindent megtennék a páromnak, akkor is ha nem lenne hozzá kedvem. Ráadásul szerintem ez annyira nem is durva.
2021. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

En ezt a megeroszakolasos feelinget dobnám. Semmi fele eroszakat nem birok elviselni es meg ha csak jatek akkor sem.

En nem lennek eroszakolo,de "aldozat" sem.


Bocs ez nekem beteges.


Nyilvan ha ilyen gondolkodas modu lannyal hozna ossze a sors akkor szerintem masban is kiutkozne ez, de rovidesen elvallnának útjaink.

2021. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm! :)
2021. jún. 29. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül benne lennék
2021. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!