Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavarna ha barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha barátnőtök nem szeretné a nyalást?

Figyelt kérdés
Zavarna ha nem engedné hogy nyaljátok mert kellemetlen érzés neki? Egyszerűen túl erzekeny lent, és passzivnak érzem magam.

2021. ápr. 28. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem előző párom nagyon nem jól nyalt. hiába mondtam neki, hogy gyengédebb legyen, képtelen volt rá. Mostani páromnak mondani se kellett, mennyire legyen gyengéd, mégis az. Esetleg próbáld meg még óvatosabban vele.
2021. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én imádok nyalni, szóval zavarna egy idő után, de viszont mindenképp átbeszélném vele ezt, hiszen még is csak párom és szeretem, ha lenne ilyen.
2021. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En nem szeretem kapni. Nem mondom h rossz erzes volt. De jo se. Probelta tobbszor is. Elkönyveltem h nem szeretem.

De adnii, ahh imadtam. 😋 Minden kis porcikájat.

2021. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyáltalán, úgy okoznék neki örömet, ahogy ő szeretné.
2021. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!