Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtök nem szeretne meztelen lenni előttetek?

Figyelt kérdés
Nem voltam még senkivel,de nagyon nem szeretem a testem és félek,hogy zavarná majd a páromat,hogy nem szeretek meztelen lenni.Nem arról van szó,hogy szex közben,az teljesen oké es aközben fel is tudnék oldódni,azzal nem lenne baj.De előtte a levetkőzés,meg szex után hogy meztelenül lát..Titeket zavarna ha egy lány ilyen lenne?
2017. nov. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

engem zavarna


24F

2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten szeretem a pucér összebújást szex után...
2017. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Zavarna és szakítanék is vele emiatt.


24/F

2017. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lefekszünk egymással, miért szégyellné a testét?
2017. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os Szex előtt/közben nyilván fel van izgulva az ember,addig nem zavar a dolog,de ez nem változtatná meg a magamról alkotott képet
2017. nov. 5. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én sem szeretek meztelenkedni, de a párommal kettesben teljesen más a helyzet. Hidd el, ha valakit annyira közel tudsz engedni magadhoz, hogy lefeküdj vele, akkor már a meztelenség sem fog gondot jelenteni vele. Ha meg mégis, akkor szerintem a pasik többsége elfogadná ezt.
2017. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőre, szűz lánynál még nem.

De aztán pár alkalom után, mikor már láttuk egymást pólóban, meg fehérneműben, elégé természetes, hogy megnézzük egymást legalább félmeztelenül.

Aztán, mire a komolyabb szexre kerül a sor, már meztelenül is.


Ha ez nem megy, akkor sajnos testképzavaros vagy, ezen pedig dolgozni kellene, hogy elmúljon.

Elsőre ajánlott pl. a félhomály vagy a takaró.

2017. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. Akivel szexelni akarok ruhaban az ruha nelkul se fog zavarni... mert nem csak a test miatt akarok szexelni egy novel hanem mert egy huron vagyunk. 32F
2017. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!