Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket hogy érintene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket hogy érintene ha tudnátok hogy barátnőtök exe a barátnőd régi erotikus, meztelen képeire, videóira veri?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szomorú lehet neki ... amíg távol marad tőlünk, addig nagy ívben szarok rája.
2016. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak a képeire, addig nincs komoly baj. Nem érdekelne, ha már barátnője nincs, akkor verje amire akarja.
2016. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem zavarna?
2016. jan. 23. 18:10
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Engem zavarna,de ha ezt nekem mondaná,akkor tuti visszavágnék azzal,hogy én addig meg az igazival.
2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem sem, azért van velem mert jobb vagyok nála, nem izgat valaki olyan aki nem konkurencia.30f
2016. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Ha a barátnőm is tudna rajta nevetni és ez nem befolyásolná őt egyyáltalán, akkor nem zavarna, max büszke lennék.
2016. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldenénk neki frisset ami én dugom, arra verheti ha akarja.
2016. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!