Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi tévő legyek egy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek egy lánnyal, aki nincs tisztában mit is akar? Közel akar lenni, de mégsem... Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát, mindketten 19 évesek vagyunk, és "legjobb barátnők". Persze azért tettem idézőjelbe, mert ez az afféle "legjobb barátnősség" NEM éppen kifejezetten van "CSAK BARÁTI" zónában. De neki jó így, sőt nekem is. Itt csak az exe a probléma, meg az, hogy nem tudja elengedni Őt (mondjuk egymást nem tudják, de pff... remélem lesz valami). És olyanokat csinál, amit a CSAK barát barátnők ( :D ) nem igazán szoktak (ezt tudom, nem írnám le mik azok, de túl megy a baráti zónán enyhén).

Tudom, hogy úgy írom ezt le mintha zavarna, de nem zavar (ahogy azt feljebb is említettem), csak nem tudom hova tenni, hogy Ő mit akar tőlem. Tisztáztuk már, hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba (és nem is tetszek neki), de azt tudja, hogy én nem tudom hova tenni őt érzelmileg, nem akar velem együtt lenni (én sem vele, vagy csak mindketten hazudunk egymásnak :D), és mielőtt itt álomba ringatnám magam csak egyetlen egy kib.szott szó: EX! Tehát ez lehetetlen lenne, és olyan szinten össze van zavarodva szegény lány, hogy már zavarában inkább engem csókolna?

(többnyire "sok" csókunk volt RÉSZEGEN, mert ugye nem meri megtenni annyira, ha józan, de beesett már párszor véletlen egy kis ártatlan ajak összeérés).

Na ennyit erről, remélem mindenkit kellőképpen összezavartam és mindenki visszakérdez mindenféléket.. Bár remélem nem lesz ilyen, szóval próbálom elkerülni ezt.

Aki csak trollkodásból írna és tenne fel h.lyébbnél h.lyébb kérdéseket, meg beszólogat annak nem írok semmit (hisz miért keltenék itt egy gyk-s "botrányt" ki), és még azoknak, akik nem igazán tudják értelmezni ezt a kesze-kuszaságot, az kíméljen meg mindenkit a felesleges kommentektől. Köszönöm. :P



2021. márc. 8. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kicsit össze lehet zavarodva, hagyj neki időt, előbb utóbb tudni fogja mit szeretne 🙂
2021. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagy vele, törődsz vele, extra is van... búfelejtőnek jó vagy. De kapcsolatra az exszel vágyik.

Szerintem szemét dolog.

2021. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Igen, eléggé nem csak "kicsit" xd.

#3 Ahogy mondod. :/

2021. márc. 8. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kérdés, hogy mit tegyél?


3.

2021. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!