Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan nőkkel akik lazák,el lehet velük hülyéskedni de ha kell éretten felnőtt ember módjára tudnak gondolkodni cselekedni? Valahogy soha nem találok ilyet, vagy iszonyat gyerekesek vagy nagyon komolyak:) 18/N

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sikerült ilyen platformot találnod,ahol lehet válogatni (csúnyán fogalmazva),akkor légyszi írd majd meg:(
2021. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huhh ez bizarr de én ilyen vagyok.

Szeretek hülyéskedni/bolondozni de ugyanakkor tudok komoly is lenni ha a helyzet úgy alakul. :)

2021. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz olyan platformot találni, ahol kiválogathatod az ilyen lányokat. Erre nem hiszem, hogy van recept. Vagy összehoz az élet egy ilyen nővel vagy nem. Te milyen vagy egyébként, kérdező?
2021. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de inkább barátság érdekel
2021. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek engem is érdekelnek🤔
2021. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, habár úgy gondolam, a kor is döntő szerepet játszik abban, ki mennyire képes felnőttként viselkedni.

Szintén azzal a problémával küzdök, hogy nem találok értelmes lányt, mert sokan csak egyéjszakára vagy komolytalan kapcsolatra hajtanak.

Neked mondjuk még sok időd van párt találni, én sajnos egy tízessel már több vagyok, és az idő előrehaladtával ez szerintem egyre nehezebb és nehezebb lesz.

2021. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!