Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges hogy a párom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a párom nem tud elévezni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje vagyunk együtt, és volt párszor hogy kicsit elszaladt velünk a ló. Az elején nem szerette ha kicsit ruhától megfosztva látom, viszont mostanra teljesen felszabadultabb mint korábban. Valamelyik nap elég komolyra fordult a dolog, de ragaszkodtam hozzá hogy én akarom neki csinálni a dolgokat. Izgattam a csiklóját, a mellét (ami neki nagyon érzékeny), és előbb utóbb a 2 ujjam is becsússzant. Teljesen nedves volt, élvezte is. Láttam hogy nem megjátszott de egyszerűen akármennyire erőlködtem és csináltam hogy jó legyen..nem élvezett el. Még soha nem volt orgazmusa. Ez volt úgymond az első együttlétünk.


Mi lehetett a gond? :/



2020. dec. 12. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Pasiként írok, hagyj időt neki. Párom is kb 1 hónap után élvezett el először rajtam.
2020. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd meg, hogy esik jól neki.

Rohadt kevés olyan nő van, aki képes attól elélvezni, hogy valami mozog benne.

Lehet többre mész, ha maradsz a csiklójánál.

2020. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát itt most annyi baj van, hogy azt sem tudom, hol kezdjem.

Már az baj, hogy ruha nélkül nem szerette, ha látod. Mármint az ő fejében van baj így első ránézésre. Önbizalom hiány, szorongás, depresszió, valami.

Akkor utána az, hogy ragaszkodsz hozzá, hogy csinálni akarod te.

Szerintem mondjuk nem csiklót izgatunk, oda már kész a terep akkor megyünk le.

És akkor még feldugsz neki nem egy, hanem két ujjat is.

Legtöbb nőnek bőven elég egy is. Legalábbis én mindenkit elvittem eddig annyival, vagy akár anélkül is, mert rohadt sokan nem igénylik a behatolást. De ha neked pl.az jelenti a szexet, akkor simán lehet az is technikai gond, hogy neked sincs lövésed arról, hogy mit csinálsz.

2020. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bölcs a hármas
2020. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sok mindentől függhet, de a 3-as válaszolót érdemes lehet meghallgatni a témában, mert egyet kell értenem vele nekem is.


Nem, hogy eleinte, hanem 3 hónapon át nem élveztem el a párommal. Akkor döntöttem el, hogy nem fogok színészkedni neki tovább. Elmondtam neki, hogy rohadt szarul nyal, mikor kézzel csinálja semmit sem érzek, és az, hogy bedugja az ujját még feszít is. Nyilvá nem akartam szakítani, azért sem vallottam ezt be korábban. Szépen lassan változtatott mindenféle technikán. Én speciel nem, nem igénylem, utálom a behatolást. Abszolút nem jó érzés semmivel és sehogyan. Zavar, ha a hüvelyemben van valami vagy valakinek az ujja(i). Úgyhogy javított a technikán, és sikerült megtanulnia "kezelni" engem. Minden nő másképp működik, mindenkinek más a jó. És én is csak jótanácsként írom, hogy inkább kérd meg, hogy mondja el hogy csináld, irányítson, segítsen, vagy akár mutassa meg. Mert egy jó kapcsolat bármilyen jó kapcsolat, ha a szex nem működik, meg van b*szva az egész. Szó szerint. (Igen, leszbikus nőként ez a véleményem.)

2020. dec. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók jól leírták. Örülj inkább, h nem játssza meg, az rosszabb lenne. Beszélj vele, mondja meg, mi a jó neki, mert bármilyen hihetetlen, minden nő más. Szóval az olyan tanácsok, hogy csináld azt, ami neked is jólesik, nem játszik ám mindig, rohadtul mellé lehet lőni. Ne találgass, beszélj vele!
2020. dec. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen velem is volt olyan hogy nem ment
2020. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Hagyj neki időt,kommunikáljatok, hogy neki mi lenne a jó, mitől érzi azt, hogy nagyon jó. De még így sem biztos, hogy el fog menni, az orgazmus nagyrészt fejben dől el, kivéve,ha valaki krva jól csinálja, mert akkor szerintem kisebb rész jut az agynak...legalábbis én ezt tapasztaltam. (Nagyon fel voltam már izgulva, és olyan jól kezdte el csinálni, hogy nem sokat kellett fejben úgymond "hozzáraknom". Alig tudtam visszafogni magam, hogy ne élvezzek el.)


Na, de: fontos, hogy ellazuljon, ne szégyellje előtted a testét, engedje el magát, izgasd sokáig. És ami a legfontosabb: ne görcsöljetek rá, de főleg te ne! Ne érezze azt, hogy az orgazmus egy elvárás. Legyél türelmes, az orgazmus olyan, mint egy pillangó. Ne kergessétek, majd egyszer csak le fog szállni a tenyeretekbe. Szerintem amúgy sem az a lényeg, hanem az odavezető út :) Én sem tudtam elmenni vagy 8 hónapig, viszont nagyon sokszor attól is kielégülést éreztem, ha csak pettingeltünk, sőt a mai napig előfordul ilyen velem.

2020. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pasik minek írnak a leszbibe????
2020. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

próbáld elsőre kívűl sokáig és csak akkor dugd be az ujjad ha remeg a teste :) lassan sokáig..........

bocsi másképp nem tudom leirni..

26LL

2020. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!