Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges, hogy elélveztem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy elélveztem? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Még sosem szexeltem,önkielégíteni sem nagyon szoktam,de most gyakrabban csinálom.Azt tapasztaltam,hogy,amikor vibrációval ingereltem a csiklóm,akkor egy idő után rángásokat éreztem.De nem a hüvelyben,ahogy szokták ezt jellemezni,hanem inkább a csiklónál.Létezik ilyen?
2020. ápr. 2. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kellemes érzés? Úgy érzed a csúcson vagy? Mert akkor igen.
2020. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem élveztél el... különben nem lenne benned kérdés efelől.
2020. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamit éreztem,csak nem tudom az volt-e.😀
2020. ápr. 2. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Biztos lennél benne, hogy elélvezés volt, ha átéled, nem is fogalmazódik meg a kérdés.
2020. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi volt?Nem hagytam abba a csiklóm ingerlését,amikor jött ez az érzés,de más már nem volt ezután.😀
2020. ápr. 2. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérdéses az elélvezés ha a kérdező még csak ismerkedik a testével. Elsőre nem mindenkinek van nagy orgazmusa, lehet egy micro volt.
2020. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt az első orgazmusom. Egy picit volt másabb, de onnan tudom, hogy az volt, hogy utána nem kívántam. Ha te sem, akkor neked is az volt. Idővel majd erősebb lesz, amikor már tudod, hogy hogy a jó. :)
2020. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó neked.
2020. ápr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!