Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Kapcsolatban vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kapcsolatban vagy inkább alkalmi partnerrel szexeltek inkább? Melyiknek mi az előnye? 20L

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi: nem ker toled semmi mast csak szexet.

Kapcsolat: benne van a neveben, hogy miert jo.


Egyebkent inkabb a kapcsolat a jo, persze csak a megfelelo partnerrel

2020. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Megvan a varázsa mindkettőnek. Én 24 éves koromig inkább csak az alkalmi kapcsolatokat kerestem. Pontosan azért mert élni akartam, bulizni, sok mindent kipróbálni kötöttségek nélkül... Úgyhogy volt jó néhány alkalmi kapcsolatom. De egy percig sem bánom. Kellőképpen kiéltem magam időben, és most már 100%ot tudok nyújtani a kapcsolatomban. Túl vagyok minden ezért már nem vonz az új a kíváncsiság stb

Ez így volt jó. Lenyugodtam, és most már tökéletesen készenallok a csaladalapitasra :)

28/L

2020. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer indultam neki alkalmi kapcsolatnak, ami végül komoly párkapcsolat lett. Abba a táborba tartozom, akik azzal tudnak leginkább lefeküdni, akik iránt éreznek többet, mint szimpátia és vonzalom. Nem mondom, hogy az eddigi párjaimba mind szerelmes voltam, mikor eljutottunk a szexig, de minimum kedveltem őket, és tudtam, hogy több fog kialakulni, vagyis szeretet/szerelem.
2020. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb az ha van kivel összejárni alkalmanként, szerencsére nekem van.


Persze kapcsolatban volna a legideálisabb.

2020. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En epp kapcsolatban vagyok, de aszex a partnerem .. szoval alkalmihoz keresek embert. Ugyhogy ebben a tekintetben mindegyik egyforma!💙 (22/l)
2020. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!