Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megosztok veletek egy képet....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztok veletek egy képet. Mondjátok el, mennyire tetszik testre + arcra és ha már az arcot is nézitek, milyen személyiségnek gondolnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 6. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hú ez nagyon nem. Főleg a köldöke.
2020. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért sem mert latino, azért sem mert terhes alakja van, valamint a köldöke undi.
2020. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A tetkó visszataszító. Nem szeretem a tetovâlt embereket.
2020. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Az arca rendben lenne, testalkata átlagos, de az a köldök... na az tényleg gázos. A személyiségről meg lövésem sincs, kép alapján még egy profi pszichológus sem tudja megmondani.
2020. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem az igazi. Az arca okés, a többi átlagos...a személyisége? Jellemzően a butuska, kissé keverve az egoista p*csával.
2020. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a köldök furcsa, azt nem lehet műteni? Amúgy szerintem szexi:) Én kedvesnek és huncutnak gondollak:)
2020. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez miez? Köldök sérv? 🤢A tetoválás is undorító...

Köszi de bottal se..

2020. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem tök rendben van a csaj.
2020. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom átlagban nem túl tetszetős.


Nekem nagyon tetszik, a teste is, arca is, és egy mindig vidám, humoros, pajkos, de ugyanakkor érett, komoly embernek gondolnám.


Kíváncsi voltam, mennyire fog egyezni a véleményünk. Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki kap egy zöldet! 😊

2020. okt. 6. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

A köldöke szerintem várandósság miatt ilyen, de nem nagy cucc, ilyesmit könnyen rendbe lehet tenni.


Amúgy mincs rossz teste.


Az arca kicsit zavartnak tűnik. Nem mondanám szépnek, inkább csak karakteres.

Olyan mémes képnek tűnik.


Személyisége szvsz két véglet, vagy nagyon vicces és jó társaság vagy pedig rohadt idegesítő.

2020. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!