Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek fura, ha egyedülál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, ha egyedülálló létemre szeretnék venni egy strapon-t?

Figyelt kérdés
Igazából arra gondoltam, hogy előre megvenném és ha majd lesz barátnőm egyszer, akkor használnám. Vagy ha valamilyen alkalmi adódik, akkor is hasznos lehet, ha az illető lány vágyik erre. Ti csak párkapcsolatban vennétek a párotokkal együtt?

2020. szept. 8. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem amikor a párommal megbeszéltük hogy akarjuk, csak úgy nem vettem volna.
2020. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

aztan tenyleg marha nehez egy szoveget megerteni az ekezetek hianya miatt 😅

egyebkent nem hasznalok autokorrektet, amikor geprol irok az igenyes, itt amugy nem erdekel, nincs kedvem pepecselni vele 🙄

2020. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vettem, már másodszor és nem ciki......... Jó érzés :)

26N

2020. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is simán vennék, már csak azért is, hogy ha valakivel összeakadok, akkor nekem is jó legyen. Az exemmel a vagyonmegosztáskor nála landolt, szóval most nincs, pedig jó lenne.

A méretkérdés meg olyan, hogy ha vesz az ember egy normál méretet, akkor igazából azzal nagyon nem lehet mellényúlni, ha mégis, akkor meg vesztek egyet közösen, nem kell ezt túlagyalni.

2020. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!