Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek olyan felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan felnőtt lánnyal, akinek alig van melle?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Még szép. Nekem pont a kisebb és formás mellek jönnek be :D
2020. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%

A nagyobb mellek a nőiesek,nem,ha elöl olyan egy nő,mint egy "deszka".De nem csak ez a fontos,nem csak a mellei miatt nőies egy nő,de a mellek is fontosak!

25N

2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%

Elég tragikus felszínesség, ha valakinek egy nő a melle alapján számít nőiesnek, vonzónak. Az ilyen remélhetőleg rájön az üres kapcsolataiban, hogy változtatnia kell álláspontján és keresnie egyéb szempontokat. Ugyanakkor a kis mellű nők jobban is járnak, ha az ilyen emberek elkerülik őket, szvsz. a helyzetek általában megoldják önmagukat. :)


Ha nem hiszel nekem, még valami: a mellméretet is gének kódolják. Ha a kis mell senkinek se kellene, év tízezredek alatt az evolúciós elmélet alapján teljesen kihalt volna. - Valamiért azonban nem így történt...

2020. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

Persze. Egyébként előző kapcsolatomban elég kicsi volt a melle és a legrosszabb az volt, meg a legtöbbet ezzel kapcsolatban is az okozta hogy a leányzó nem volt megelégedve önmagával. Ennél sokkal fontosabb dolgok vannak mint a lelkesedés, pozitivitás, hiszti hiánya, kommunikáció.

27F

2020. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

#14

Kategória!!!😤

2020. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
68%

Tapasztalatom, hogy a nőket jobban zavarja, ha kicsi a mellük, mint a férfiakat.


Engem az nem zavar, ha egy lánynak kicsi a melle, de ha emiatt önbizalom hiányos az már baj.

Szóval fogadd el magad, légy büszke arra aki vagy.

2020. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Összejönnék.

Én inkább lennék együtt egy kis mellű lánnyal. Engem a nagy mell valamiért zavar.

Nekem átlagos a mellem vagy talán kicsit nagyobb az átlagnál, de nem szeretem :D jobb lenne, ha kisebb lenne a mellem.

2020. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Naná, a segge a lényeg!! :D

Egyébként meg abból a szempontból, hogy kivel jönnék össze, egyik se számít.

2020. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gráner andrás válasza:
Nem a mell méret számít. A nő legyen nőies, arányos és ne legyen beképzelt. TENGERPICI 2020.09.15.
2020. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!