Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meritek megfogni a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meritek megfogni a barátnőtök kezét?Vagy nyilvános helyen megcsókolni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen kérdező,jó lenne,ha a férfiak és férfi utánzatok nem kommentelhetnének a LESZBIKUS kategóriába.😒
2020. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne merném?

Még szép,hogy igen.Elvégre egymáshoz tartozunk.

2020. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, merjük. (Nőies pár vagyunk).

Kapunk néhány végigmérést főleg idősebbektől, de sosem szólt be nekünk senki. Az emberek számára leginkább érdektelen ki mit csinál, vagy nem tudom, mi ezt tapasztaltuk.

2020. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze! Elvégre én vagyok a legszerencsésebb hogy velem van🥰 és ezt szeretem is kimutatni 🥰
2020. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetoen merem, ez alol par hely kivetel. Sajat haz kornyeke ahol szulok elnek, mert egy dolog, hogy tudjak otthon es elfogadjak, az utca mit szol hozza nos azon nem akarok balhet.

Amikor meg nem az meg olyan, amikor nagyon homofob kornyezetben vagyunk, vagy egs cigannyal teli utcaban pl. ket fius lany kezet fog nem biztos, hogy sok jo szarmazna belole.... de lanyos baratnommel mondjuk ilyen helyen sem erdekelt. De szerintem van olyan eset, amikor oda kell figyelni. 😅

2020. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Csak gratulálni tudok utolsó 🤣🤣
2021. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!