Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lekapnátok valakit aki hetero,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekapnátok valakit aki hetero, de vonzódtok hozzá?

Figyelt kérdés

Amúgy barátok vagyunk. :D Most épp főzök és fantáziálgattam közben, és elképzeltem a szituációt. Nagyon szép és egyszer úgy megcsókolnám (akár több is). Vagy ebböl csak bajom lehetne?

Még nem próbáltam "heteroszeliditeni".

24/l/l



2020. júl. 21. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy kapnám... Jézusom

Civilizált ember vagyok,nem smárolok le senkit minden előzetes nélkül

Heterót meg főleg nem

Te normális vagy?

2020. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak hipp-hopp cső ittvagyok dirr csók... :D
2020. júl. 21. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha szingli, hajrá!
2020. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Jó barát vagy, ha nem tartod tiszteletben, hogy ő heteroszexuális.


Nem csinálnék ilyet, mert valószínűleg rámenne az egész barátságunk.

2020. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki nem 100% hetero, akkor lehet poénra veszi és tetszik neki.


Ha viszont olyan emberről van szó, aki sose gondolt még ilyesmire, vagy esetleg irtózik is tőle, annak ez borzasztóan ijesztő lehet. Szerintem ne hozd ilyen helyzetbe, ha nem azt látod rajta, hogy esetleg őt is izgatná a gondolat.

Gondolom te se akarsz neki álmatlan éjszakákat, meg hogy esetleg megundorodjon tőled és magától is.

2020. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem jutna ilyen az eszembe,hogy bárkivel bármi olyat csináljak,amit ő nem biztos hogy akar.
2020. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy hetero pasi téged kapna le, az milyen lenne?


Kis empátia nem ártana.

Kérdezés nélkül amúgy se kapnék le senkit.

2020. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Le,lehet,hogy van biszex hajlam benne.
2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Amit "lekapásnak" hívsz, az egyszerűen erőszak. Undorító.
2020. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 100%ig hetero akkor hesegesd el ezeket a gondolatokat.


Nagyon kellemetlen szitu alakulhat ki.


Ha van sejtesed, mert utalt ra hogy a lanyok is vonzzak akkor probalkozhatsz finoman.


En is egy baratnorol azt hittem hetero. Aztan allandoan jott a pasikkal, hogy mikor pasizok be stb vegul ugy dontottem mivel tudom meleg baratja is van. Tehat nem eloiteletes. Bevallom a lanyok is vonzanak. Irta igazabol neki is van noi idealja :D de sose volt novel, meg felne lepni stb. De beszelgetesbol az jott le erdekli a dolog.


Tehat pl ilyen is van. Rola sosem mondtam volna meg, hogy esetleg van erdeklodese a nok irant.


Ha tudja rolad, hogy a lanyok vonzanak es ennek tudataban nem tesz semmit,semmi flort, semmi utalas, simogatas akkor off.


En is hallottam mar tobbszor hogy baratnok kozott ha az egyik bevallja hogy a lanyok is vonzzak a masiknak megvaltozhat a viselkedese. Vagy felni fog, hogy ne hogy ra masszon. Vsgy pedig direkt huzza az agyadat, tehat erdekli a dolog.


Regota ismered a baratnodet? Tudja hogy a lanyokhoz vonzodsz?

2020. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!