Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon mi a megoldás erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és szeretem ha a közelemben van illetve úgy érzem testileg vonzódom is hozzá. Viszont úgy érzem, hogy szükségem van arra, hogy férjem legyen és gyermekeim a jövőben. Illetve attól is tartok, hogy ha esetleg komoly dolog összejönne ezzel a lánnyal tehát hogy beleszeretek és ő is komolyan gondolja, akkor mit fognak szólni a környezetemben élők főként a szüleim akik szerintem már most nagyon unokáznának meg hát ugye én is szeretnék gyereket. Vagy felesleges ezen rágódni előre? Mit gondoltok erről? Volt már valaki hasonló helyzetben?

#megoldás #tanácskérés #hasonlótapasztalat
2020. júl. 8. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyik nem zárja ki a másikat. Kicsit meg kell szervezni a fedősztorit egy-egy jó ollóhoz, de szokott az sikerülni.
2020. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg hát ha unod a plug&play-t, válthatsz p2p kapcsolatra.
2020. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így van vele... a szülők ha elmúltál húsz éves akkor egy idő múlva elkezdik az "na de az unoka" c. nótát, ha harminc múltál el akkor minden beszélgetés során megkapod "ideje lenne már" lemezt.

Egyébként meg nem tartozik a környezetedre. Fogadd el magad, s ha úgy érzed egy nővel lennél boldog akkor vágj bele. Viszont egyenlőre úgy tűnik egy oldalú az érzés... hát akkor változtass rajta, ne csak vágyódj, cselekedj is!

2020. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi helyzetben vagyok,csak nekem nincs ilyen kiszemeltem. Szerintem 1 próbát megérne vele titokban,ha ő is akarja ezt az egészet,csak azért,hogy kiderítsd vonzódsz-e a lányokhoz,mert ha kiderül,hogy nem,akkor nem kell aggódni többet. Vaagy nem próbálod meg,de akkor ezen fogsz rágódni később,hogy mi lett volna ha,és így nehezebb lesz férfi társat is találni,mivel majd őt akarod keresni benne,férfiakban meg nagyon nehéz egy női személyiséget megtalálni. Szerintem egy részről azért van szükséged erre (férj) mert ez az elfogadott,és ez érthető,csak nem biztos,hogy boldog leszel egy férfi mellett,kívéve,ha kizárod azt,hogy a nőkhöz (is/csak) vonzódsz.

De ez az én véleményem,remélem jól döntessz😊

2020. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem probald ki, fogd fel egy kalandnak, hidd el, miutan meghazasodtal es elkotelezodtel banni fogod, hogy nem elted ki magad a lanyokkal. Sajnos a biszex lanyok 99%a igyis-ugyis fiuval kot ki a vegen a tarsadalmi nyomas es csaladvagy miatt is. Amugy hany eves vagy? Meg milyen hamar szeretnel csaladot? Hiszen ha nem vagy tul idos, meg siman van idod belevetni magad a lanyos kapcsolatokba:).
2020. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg el tudod magad képzelni férfival vagy csak a család mint fogalom vonzz?


Pl meg tudnál csókolni egy szakállas embert? Szexben mire vágysz? Tetszik a fiúk illata? Volt valaha olyan pasi akit el tudsz képzelni az ágyadban meztelenül?


Ha a válasz nem, akkor te inkább a heteroszexuális élet könnyebbségére vágysz, nem férfira.


Persze, anyádék meg a szomszéd meg mindenki azt várja hogy legyen 2.5 gyerek, ház, autó, férj, kutya.

De ez külső nyomás mind.


Te mit szeretnél? Ne add fel a boldogságodat csak hogy alkalmazkodj.


Gyereket összehozni meg nem nagy cucc, ezen nem múlik, csak egy kis ész kell hozzá.

2020. júl. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Voltam már szerelmes fiúba is és lányba is.
2020. júl. 9. 04:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek. :)
2020. júl. 9. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a normális ha család van és gyerek, ez az élet rendje!!!

A többi csak kifogás meg nyafogás!!!

Nyilván te döntöd el én nem szólok bele a te érzéseidbe.

Nekem csak az nem tetszik hogy az itteni leszbi csajok mind arra akar rá venni hogy legyél inkább lánnyal, ez azért nevetséges!!!

Csak azért hogy még egy leszbi csaj legyen. Az itteni leszbik valószínűleg utálják a férfiakat, ezért ez a véleményük, de csak magadra hallgass, főleg ilyen dologba.

Persze tisztelt a kivételnek!!!!

2020. júl. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb olvashattunk egy újabb frusztrált kangörcsös pasikát a 9-es kommentelő által.😑
2020. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!