Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Undorítónak tartjátok a ''...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak tartjátok a '' saláta'' puncit?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos olyan van és ez miatt szégyelem magam, hogy meglátja a partnerem és nem fog neki tetszeni.

2020. jún. 18. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Igen undorító
Nem az
Tetszik
Mindegy, hogy milyen
116 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
szedd már össze magad, kérlek!
2020. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem volt barátnőm még, de nem érdekelne milyen a puncija, mármint érted :D

Akármilyen lenne, nekem tetszene, mert nem a puncija kinezete miatt lennék vele, hanem a lénye, személye, saját maga miatt, azért amilyen ő, külsőleg és belsőleg :D

Szóval, ha saláta puncija van vagy baba puncija van, az nekem tök mindegy lenne, mert nem ez lenne a mervadó.

2020. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyen gyakoris divat a "salátázás"? Olyan amilyen, ha össze illenék egy "salátás" lánnyal akkor működne a dolog nem a kinézeten múlik
2020. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2020. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem az
2020. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm egy tök maszkulin csaj és olyan ahogy itt nevezik “babapuncija” van amit imádok, nekem meg hát vastag jó nagy dombbal és salátás és ő meg ezt imádja. Ismerkedés fázisban egyikünk sem gondolkodott szerintem hogy a másiknak milyen a nemi szerve 🤷🏽‍♀️
2020. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan van. Eddig nem érkezett rá panasz. 😄
2020. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, nekem "salátapuncim" van, de volt akivel kis denevérszárnyasnak, vagy kakaspuncinak tituláltuk szeretetből :D én szeretem, jól működik, egészséges, szereti ha foglalkoznak vele, ha ezek megvannak, szerintem nem kell több. ne parázz hülyeségeken :)
2020. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen,milyen a partnerem puncija,mert összességében tetszik a lány:)

Semmilyen puncit nem tartok undorítónak,csak az ápolatlant.

2020. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem undoritó a többség...szerencsére.
2020. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!