Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy adott nőt teljesen le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adott nőt teljesen le akarok nyűgözni,akkor mit főzzek és süssek neki?

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok ötleteket!

2020. jún. 10. 18:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle hogy mit szeret v. mit nem. Tipp: konyha jellegre kérdezz rá (pl. szereti-e az olasz, mediterrán stb. konyhát). Ha nem tudod mit szeret akkor lehet csinálsz egy királyrák-nyársat, vagy kagylót és ha közben kiderül utálja a tengeri herkentyűket akkor mit csinálsz?

Úgyhogy beszélgess vele (ha mást nem az utazások kapcsán), a kommunikáció úgyis hasznos dolog ha közelebb szeretnél valakihez érzelmileg is kerülni.

2020. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Régóta nem találkoztunk,mert elutazott valahova,ahol dolga volt.Előtte meg ilyen sosem került szóba,hogy mit szeret.Bár nem túl válogatós és szeret enni úgy tudom. (:
2020. jún. 10. 19:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Mi az,ami titeket teljesen lenyűgözne?Nem rákra meg kagylóra gondolok persze,hanem "normális" ételre és desszertre. :D
2020. jún. 10. 19:55
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Okés, tegyük fel, hogy a leszbikusok 60%ával ellentétben nem vega/vegán, és nem allergiás a hegyilevegőre is.


Hol volt eddig? Pl. ha Spanyolország, akkor felejtsd el a mediterrán konyhát, kolbászt, olivát, ilyeneket ne erőltesd, mert ott sokkal jobb alapanyagokból lesz ugyanez.


Én valami magyarossal várnám, ha külföldön volt.

Pl.


egy jó halászlé, kézi tésztával (hacsak nem az a régió ahol ezért kiézik az embert)


gombapörkölt erdei gombából, házi tojásos csipetkével


somlói galuska


jéghideg meggyleves, fagylalttal


mákos guba, de extrán (kalácsból, alkohollal, esetleg sütőben elkészítve egy kis sült tojáshabbal megbolondítva)



Ha nem külföldről jön:


sült kacsa lila káposztával, petrezselymes krumplival, csalamádéval


cézár saláta csirkével (ha épp nagyon meleg van)


almatorta


fánk extrább házi díszítéssel


kerti grillezés/nyársas sütögetés romantikus gyertyafényben, (pl. előre bepácolt húsok, gomba, paprika, cukkini, padlizsán, szalonna)


piknik szendvicsekkel, borral, friss gyümölccsel, aprósüteménnyel



Én az étkezés és a program összekötését értékelném leginkább, lehet egy szimpla uborkás szendvics is emlékezetes, ha égősorral tekeri be a kertet, párnákból és vászon terítőkből épít valami hangulatos kis sátrat és utána nézzük a csillagokat.

2020. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Eléggé egyénfüggő.

Én is sok ételt megeszek viszonylag, de pl gombát, tengeri dolgokat, halat, oldalast, tarját, libát, kacsát, csirkepörköltet nem eszem meg.


Pl bolognait ennék, lasagne-t, carbonara-t, valami csirkemelles ételt is, egy jó házi készítésű pizza vagy hamburger, gyros, tortilla.

Desszertnek: brownie-t, azért mert még sosem ettem ilyet. :D


De tényleg ez annyira egyénfüggő, pl tényleg egy bolognainak, ami viszonylag hétköznapi, jobban örülnék ennek, mint valami magyaros ételnek.

2020. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A kedvencét.

Vagy lasagnát. Vagy vegyél 1kiló csokit azzal nehéz mellélőni egy lánynál.

2020. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyat amit biztosan jól el tudsz készíteni és nem ér meglepetés. És mindenképp csinálj hozzá desszertet. Ne vidd a fokhagymat ulzasba!!!
2020. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre egységes válasz,ami minden nőt a földön lenyűgöz.

Barátnőm tudod mivel nyűgözött le legutóbb?

UBORKASALÁTÁVAL!

Egyszerűen megkérdezte,hogy mit főzzön,ha jövök,és az lesz.Megcsinálta (sült hús krumplival,és egyszer említettem neki,hogy imádom a sült húst tejfölös uborkasalátával

és emlékezett rá!

és ez jobban esett mint bármelyik hú de bonyolult flanc kaja...

2020. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nekem csinálna egy csirkepaprikást ubisalival, ooooodáig lennék meg vissza az tuti. Olyat csinálj, amivel nem lőhetsz mellé :)
2020. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
házi hamburger. az lehet vegán és nem vegán is :D és mindenki szereti
2020. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!