Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok utálják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok utálják a férfiakat? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#9, az a gáz ha valaki nem feminista a 21.században. Elég furcsa ha még mindig itt ragadt a világ. Remélem ha a feminista jelentését már nem tudod akkor a leszbikus fogalmát tanuld meg. A feministák nem utálják a férfiakat csak egyenrangúnak tekintik magukat a férfiakkal. A leszbikusok is csak azokat a férfiakat utálják mint te, ha nem lennél homofób, szexista akkor lehet, hogy lenne meleg barátod.

Hetero lány

2020. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
11* Az más, hogyha a nő maga, utálja a férfiakat. Rossz kapcsolatai, traumái voltak férfiakkal. Mint pl ha valakit megerőszakol egy pap akkor nagyobb eséllyel lép ki az egyházból.
2020. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus nem egyenlő vérfeministával. Nekem barátnőm van mégse megyek pl feminista megmozdulásokra. Soha nem osztottam le pasikat csak azokat akik hülye szexista pcsök akik azt hiszik a világ körülöttük kering
2020. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
nem azért utálják a pasikat mert leszbikusak, hanem mert belénk van nevelve az utálat. sok leszbikus másképp bánt velem csak mert pasi vagyok, látszott hogy zavarja. a lmbqt meg nem olyan elfogadó, vegyük a filmeket, ha nincs meleg a filmben már rögtön petíciót szerveznek, rögtön kikérik maguknak hogy hogy lehet hogy nincs egy meleg pár se 2021-ben. meg akarják szabni hogy mi legyen a filmben. most már a marvel filmeket is támadják, ha olyan elfogadóak lennének akkor elfogadnák hogy nem ők a írok. már lassan ott vagyunk hogy ha nincs egy meleg vagy egy afro amerika a filmben, már felháborodnak. nekem egyikkel sincs bajom. de azért az már zavar hogy azt állítjátok, hogy milyen elfogadóak, már lassan megszabják milyen filmet rendez-ennek
2020. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Esküszöm hogy az igenre csak okoskodó hapik nyomtak
2020. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%

látom szépen leszavaztak, nem is vártam mást.

[link]


így kezdődik a cikk "Kevin Feige, a Marvel Studios igazgatója igyekezett eloszlatni a panaszkodók méregfelhőit, és ígérte, komolyabban ráfekszenek a reprezentációra." olyan elfogadóak ja igaz nyugodtan le lehet szavazni, attól még hogy homokba dugjátok a fejeteket az még tény marad, hogy az lmbtq nem olyan elfogadó, és akkor nyomást helyezett a marvelre hogy kénytelen volt lépni

2020. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem utálják a férfiakat, de óvatosak mert sajnos nagyon sok pasi nem tudja visszafogni magát. Láttok példát a kategóriaban, de a nem értelmes urak nem tudják feldolgozni, hogy a nem, az nem, mert nekik csak az egójuk és a péniszük a fontos. Emiatt kicsit több idő kell a bizalom elnyerésere, de egy hetero férfi simán lehet egy leszbikus barája a kételyek eloszlása után.


Off:

16-os 12:16-kor

Nem jó ide a példád, mert ha olvasnál marvel képregényeket akkor tudnád, hogy néhány homoszexuális karakter canon, akikből a filmben keveset láttunk. A marvel pedig jelenleg nézhetőbb mint a most futó DC sorozatok, de egyszer már belecsúsztak abba a hibába, hogy a PG rating miatt sikerült rosszul reprezentálniuk egy karaktert (pl. Deadpool beforrasztott szája).

Ez olyan rossz, mintha én a homofób bojkottra példának hoznám fel a last of us 2-őt, mert nem biztos, hogy van transznemű a játékban, és nem az LGBTQ szál teszi tönkre a történetet. Azt a csavart (amit kérlek te se részletezz mert spoiler) nem lehet jól kivitelezni egy férfival sem, mert baromság.

Akikről te írsz azok inkább a feminácik (,akik az ideológiai baromságokkal nem győzik talicskával tolni a pénzt egy-egy sikeres marketinghullám utáni patreonbevételből); meg a pszichopaták akik az embertelen bánásmódjukat az LGBTQ és a diversty mögé bújtatják: hiszen szivárvany alatt jobban mutat országokat és embereket kizsákmányolni.

De igazad van, elvégre az utóbbi időben kifejezetten nem volt PC elleni bojkott... (star wars, netflix sorozatok, stb.) (Szarkazmus off) részemről örülök a petícióknak és a szólásszabadságnak bármelyik oldalról, de emiatt a narratívad nem állja meg a helyét ebben a formában.

"sok leszbikus másképp bánt velem csak mert pasi vagyok, látszott hogy zavarja"

Tehát nem az összes leszbikus volt, és gondolom a környezetedben lévő minden férfival így bántak az adott személyek, meg egyáltalán nem arról volt szó, hogy egy leszbikus nő a kevesebb közös ismeret miatt döcögősebben cseveg egy pasassal mint egy nővel + amivel kezdtem a választ...

Mindenesetre még most is többször fordul elő homoszexuálisok ellen irányuló erőszak mint olyan melegek által elkövetett bűncselekmény ami heteroszexualisok ellen szól, a diszkrimináció is ebben az irányban gyakoribb.

Úgyhogy nem kell várnod lepontozáson kívül mást ha hülyeségeket írsz le, valószínűleg több zöldet kaptál volna ha a személyes tapasztalatidat részletezed a téves általánosítások helyett.

2020. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

kedves 17, jó lenne ha nem ragadnál ki a szavakat a szöveg környezetből, marvel egy példa volt, mert azt mindenki ismeri, és támadták is azért hogy tegyenek bele meleg főszereplőket. de ha nem csak átfutnál azon amit írtam, akkor leeset volna hogy a hangsúly a filmeken van, és nagyon durván nekik estek, és ne a tegnapi filmekről kezdj el beszélni, hogy azoknak nem estek neki, mivel nem is volt minek neki esni, mivel semmi új nem jött ki. de persze nyilván nem az első mondatot ragadat ki az írásból,

"nem azért utálják a pasikat mert leszbikusak, hanem mert belénk van nevelve az utálat"

ha ezen se futottál volna át mint az írásom nagy részén. akkor leeset volna hogy én sose általánosítottam a kérdés általánosított (csak én nem emeltem ki hogy nem az összes leszbikus), de én nem az összesre értettem. az utálaton van a hangsúly hogy abból van túl sok . újra neki futok én nem általánosítottam, én csak azt írtam, hogy az lmgtq közel sem olyan elfogadó, és a utálat az állandó, csak mindig más a célpont, de persze nem mindenki áll be a sorba. hozzá tettem hogy több leszbikus is másképp állt hozzám, de nem mindenki én sosem mondtam. van olyan is akinek lese eset, hogy másképpen bánik a pasikkal, csak mert öt bántották. amit nem tudod feldolgozni, és még benne van az utálat az illető irányában amit az illető ki is érdemelt, csak hogy ez az ellenszenv (utálat), ki hatással van rá és a többi pasira is. hogy óvatosak az meg pont azért van általában (nehogy ezt is kiragad, általában) sok leszbi nem ilyen de én sok olyannal is találkoztam aki ilyen, és nem döcögősebb beszédről beszélek. de inkább ne menjünk bele, és a bűncselekményeket se keverjük bele inkább.

2020. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mások nevében nem tudok beszélni, én nem utálom őket. Sok fiúbarátom van, mind melegek, mind heterók közül. Heteróknak amikor elmondom az identitásomat, megértik, elfogadják, nem erőltetik rám magukat. Velem sosem viselkedtek úgy, mintha egy darab rongy lennék, az okoskodók is elkerültek, de lehet csak szerencsém van. Ha valakivel bajom van, akkor magával az emberrel van bajom, nem azzal, hogy férfi vagy nő. Attól még hogy nőkbe vagyok szerelmes, miért utálnám a férfiakat? Vagy a friendzone-olás valakinek már beletartozik at utálat kategóriába?😁
2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
nem utálod attól, és nem tartozik bele, már mint szerintem, és tökéletes a hozzáállásod, ezen válasz alapján. örültem "a találkozásnak" és kívánom a legjobbakat, és mindenki másnak is
2020. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!