Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig voltam együtt a volt barátnőmmel. Már pár hónapja szakitott velem és teljesen megértem mert a vége felé nem ugy viselkedtem ahogy azt megérdemelte volna. Családi hátterem elég zűrös és nehezen nyílok meg róla és sajnos ez rajta csattant. A mai napig szeretem és minden vágyam hogy boldog legyen, de annyira bennem van az érzés hogy ez nem a vége volt. Megpróbáltam mindent és tehetetlen vagyok és tudom hogy nagyon sokat változtam ilyen téren és már segítséget is mertem kérni. Nagyon hiányzik és tudom hogy megtudnám neki adni amire vágyik. Hogy tudnék bizonyitani neki? Mit tennétek a helyembe? Voltak lányok előtte és utána is volt probálkozás, de teljes mértékben érzem hogy nekem Ő kell és iranta erzem azt amire mindenki vagyik. Valoszinuleg meg taplal irantam erzeseket.

2020. máj. 23. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk miért szakítottatok - így az sem mi volt a "gond" a nélkül meg max. jósolni tudunk. Ha viszont vége akkor engedd el - minél több időt töltesz a múltban annál többet rabolsz el a jövődtől.
2020. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2020. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!