Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Előfordult már mással is ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is ilyesmi?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén, a legjobb barátnőmnél aludtam.

Én és még néhány barátnőm az emeleten aludtunk, a vendég helységben, a barátnőm pedig a párjával a hálóbon.

Éjjel felkeltem, mert szomjas voltam és meghallottam, ahogy a barátjával szexelnek. Teljesen felizgultam a barátnőm hangjától és nem tudtam, hova tenni, mivel máskor is hallottam már őket, de korábban nem éreztem ezt. Még soha nem gondoltam rá, hogy nővel legyek együtt, de az utóbbi egy hétben másra sem tudok gondolni.

Tegnap áthívtam egy pasit akivel néha együtt vagyunk, de most, nem tudtam ráhangolni magam. Valahogy nem jutottunk, egyről a kettőre.

Kétségbe vagyok esve és gőzöm sincs kihez fordulhatnék.

Mással is volt már ilyen, hogy csak később kezdték érdekelni a nők?

Lehet az hogy valakinek a szexuális élete, hirtelen 180 fokos fordulatot vegyen?


32/N



2020. ápr. 11. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkakal előfordul ez
2020. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mikor elmegyek a baratnömhöz es gyönyörü mellei vannak, sokszor eszembe jön hogy megfognám a mellbimboit
2020. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem egyről a kettőre. Ötről a hatra.
2020. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok. Bár én mindig vágyom a pasikra, de a nők iránti vágyam erősen fel-fel lángol, aztán eltűnik. Ne aggodalmaskodj ezen, tedd azt amire éppen az adott pillanatban vágysz, ne félj megélni a vágyaid! N
2020. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális, csak még nem voltál olyan helyzetben, hogy ez a vágy előjöjjön. És csak a barátnőd izgat? Vagy esetleg maga a páros is? Csatlakoznál hozzájuk szexben? Vagy csak a csajjal tudnád elképzelni?
2020. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!