Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok, nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok, nők milyen alakra buknak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a leszbikus lányokhoz, nőkhöz szólna. Kíváncsi lennék, hogy ti egy lányon mit néztek meg először, illetve, hogy mihez vonzódtok. Mit szerettek, ha milyen alakja van egy lánynak/nőnek, milyen test vonzza oda a tekinteteket?

2020. márc. 22. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyben ahogy van a kisugárzással együtt, nem kezdem el cm-re, kg-re, kosárméretre stb. méricskélni.
2020. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőies nőket kedvelem, a férfias stílus annyira nem vonz. Természetesen egyetértek az első válaszolóval, nem a külső adottságok adják a vonzalmat,hanem a kisugárzás, minden ami az adott illetőt azzá teszi, aki.

Persze lehetnek külső tulajdonságok amelyeket preferálhatunk, én például a teltebb nőkre bukom.

23N

2020. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

először az arcát nézem meg, a szemét leginkább, aztán a haját, a kezét, aztán azt a hullámot, ami olyan nagyon vonzó nekem a női testben, ami a nyaknál kezdődik, ott homorú, a vállnál és mellnél domború, a deréknál homorú, a csípőnél és popsinál, combnál domború, a térdnél homorú, a vádlinál domború, ez teljesen meg tud őrjíteni :D

és igazából az ilyen alak tetszik legjobban, amin ha végigsiklik a szemem, akkor látom ezt a hullámot :)

nyilván a külső teljesen másodlagos, de inkább a teltebb lányok tetszenek, akiken van egy kis husi, mert az iszonyatosan szexi :)

26/l

2020. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a kicsit sportos alkat, de azért maradjon rajta némi husi.
2020. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Körte alak,ne legyen fius. Kis mell,nagy has,hájas,husis:),nem (120kilós),nagy fenék,sötétebb bőr. Fekete haj,kék szem elönyben
2020. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazat megvallva a nőiesebb lányokat/nőket részesítem előnyben, de az se gond ha atlétikus, sportos alakja van, de ne legyen egy izompacsirta, mert abba semmi nőiesség nincs.

Előny, ha magabiztos, megnyerő a kisugárzása, határozott, ápolt


16/L

2020. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a nőies nők a gyengéim. Az előttem szólókkal egyetértve abszolút a kisugárzással fognak meg egyes nők. Szeretem, ha egy hölgy kisugárzásában benne van a gyengédség, gondoskodás, de egyben a titokzatosság, a szexiség is.

Először ezt nézem meg, és csak utána megyek bele a részletekbe. A nyak vonalát szoktam megcsodálni a nőkön, főleg profilból, akkor a legszebb az arc, nyakvonal. Megnézem aztán a gömbölyded vonalú vállakat, karokat, a hát vonalát, a leomló hajazuhatagot, a melleket. A szemet csak akkor nézem, ha már bizalmas a kapcsolatunk, mert amúgy elég szégyellős vagyok és kerülöm a szemkontaktust.

Preferenciáim nekem is vannak, de kinek nincsenek. A picit teltebbek az eseteim, és eddig a barna haj-barna szem párosítás fogott meg leginkább.

20/L

2020. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Vörös göndör.
2020. márc. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a nőiességet, így a hasonló kaliberű nők vonzanak.

A gyengém a homokóra alkat, a formás fenék. Alapvetően a sportos alkat jön be, de a kicsi husisabbal sincsen semmi bajom. :) Igazából az összkép számít.. Hosszú vagy rövid haj, egyenes vagy göndör, szőke, barna vagy vörös, az teljesen mindegy. Egy szép arcnak mindegyik jól áll.

20/L

2020. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ, nagyon kedvesek vagytok! :) Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, hogy hátha kapok választ arra, hogy miért vonzódtam már annyi különféle külsejű nőhöz. Ne értsetek félre, egyáltalán nem csak ez fotos nekem, de hát hogy ha valakit meglátsz és elkezdesz hozzá vonzódni, akkor az első ami megfog az a külseje. (Feltéve ugye ha még egyáltalán nem ismered) És nagyon jó, hogy ilyen sokan írtátok a kisugárzást, ez lehet a titka annak, hogy miért vonzódtam már magas, szőke, alacsony, husis, vörös, barna nőkhöz is egyaránt.

Egyébként ami engem minden alkalommal teljesen levesz a lábamról azok a nagy barna szemek, sötétbarna haj és sötét bőr, alacsony termet és szép alak. Azt is megfigyeltem, hogy az eddig minden személyben közös volt, hogy szép alakjuk volt. Az pl egyáltalán nem érdekelt sosem, hogy mekkora a melle valakinek. Ha szép alakja van, karcsú dereka, széles csípője és a kisugárzása is elragad (ami a legfontosabb) akkor nagyon is fel tudja kelteni egy nő az érdeklődésemet!:)

2020. ápr. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!