Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon megmozattam a fantáziájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megmozattam a fantáziáját, vagy csak illedelmes volt?

Figyelt kérdés

Van párom, akinek az egyik legjobb barátja egy lezbikus lány. Elkerülhetetlen volt, hogy én is megismerjem és összebarátkoztunk.

Nos egyszer némi alkoholfogyasztás után barátokkal, azt mondta, ha nem lennék a párommal hanem máshonnan ismerne szívesen hazavinne. (Tettem a külsőmre rossz megjegyzéseket, mert előjött az önbizalomhiányom) Illetve néha részegen viccel azzal, hogy flörtöl. De ezek tényleg inkább vicc kategóriába mennek.

Szóval szerintetek csak kedves akart lenni/bókolni akart, vagy van valami más a háttérben?



2020. márc. 22. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg képzeletben már kinyalt (is). :D
2020. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tetszel neki valamennyire, minden viccben van valami igazság :) Egyszer én is így poénkodtam egy csajjal, gondoltam, heteró és biztos nem veszi komolyan, illetve nem tűnik fel neki, hogy részemről nem feltétlenül poén, aztán egy kis pia után rámmászott.

Ugyanakkor olyannal nem poénkodok így, aki nem tetszik.

2020. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, ő a domináns, így legszívesebben helyre tenne, mármint úgy, hogy tanítana önbizalomra.
2020. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki illedelmes az megdicsér, de nem személyes véleményt alkot, hogy "de kiny...nálak". Utóbbi egy kinyilatkoztatás hogy bejössz neki.
2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor így értelmet nyernek más megnyilvánulásai is.
2020. márc. 22. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Felmérte a terepet, mit reagálsz.
2020. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy konkrét dolgokat akar tenni, mert mégis a párom egyik legjobb barátja aki mindig azt szajkózza, milyen jól összeillünk meg mennyire szeret minket
2020. márc. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!