Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Milyen lenne szerintetek egy jól működő társkereső app, ami tényleg kielégítené az igényeiteket? Mi az, ami fontos, hogy benne legyen és mi zavaró számotokra?
- Legyen ingyenes a regisztráció, és az összes funkció (levelezés, stb.) Hogy egy társkereső oldalnak is meg kell keresnie bizonyos bevételt egyetértek, akkor rakjon bele reklámokat de ne erőltessen már arra hogy fizessek egy üzenetért...
- Ellenőrizve legyen hogy a regisztrált társkeresők valódi emberek, tehát képet meg kell hogy töltsenek magukról amin látszódik az arcuk és az hogy milyen neműek.
- Két nem létezik biológiailag, de hozzátennék még két opciót a transz nőknek és transz férfiaknak is. Aki kolbásszal született de nőnek érzi magát az akkor is a férfi kategóriába kerüljön ha nem transznemű, ugyan ez fordítva is igaz legyen. Iszonyat idegesítő amikor az ember nőtársat keres erre beajánl palikat akik nőként jelölték meg magukat. Ezt egy moderátor rendszeresen ellenőrizhetné és korrigálhatná.
- Mivel nem csak heteró társkereső lenne, ezért az egyik megoldás az lehetne hogy a felhasználó profilképét csak az láthatná akit esetleg bejelölt, vagy ha úgy akarja akkor publikussá is teheti a képet. Ez szerintem sok meleg társkeresőnek jól jönne, illetve introvertáltabb egyének is örülnének.
- A rendszer törölje az inaktív felhasználókat.
- Legyen publikus adat hogy ki mikor regisztrált és mikor lépett fel utoljára. Így egy új felhasználó láthatná hogy nincs kihalva az oldal/app és regisztrációra ösztönözné.
- NE legyenek benne kamu profilok a fejlesztők részéről! Ennél undorítóbb és elkeseredettebb marketinget soha életemben nem láttam még.
1# Minden ponttal csak egyetérteni tudok!
Hetero párkereső oldalakon is ugyanezt kéne alkalmazni
4# Zsibbad a kezed? Használd valami hasznosabbra, ahelyett hogy a tinderen lógsz. A kövéreknek már ne is legyen joguk társat keresni? Nekik amúgy is nehéz a való életben érvényesülni a nőknél, még ezt a lehetőséget is elvennéd tőlük?
Üdv, egy ápolt, nem kövér, tevékeny srác
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!