Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Társkeresőbe hogyan írjam le,...

Társkeresőbe hogyan írjam le, ami számomra nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki gondolatban elküldene a k.anyámba,leírnám,hogy nem vagyok "nyakkendős",sokat dolgozom,rendes termelő,szolgáltató,bejelentett becsületes munkát végzem,Budapesten.De párkapcsolat esetén egy alapvető igényem van:

mégpedig az,hogy a társam ne a proli társadalom tagja legyen!Aki érti miről van szó,tudja jól,hogy mit kell erről tudni.

Szokások,életfelfogás,gondolkozásmód.(Ahogy Jóna Dávid is írta,a prolinak a munka csak meló,és egyéb ilyen)



2012. nov. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Jelöld be, hogy csak diplomás végzettségűeket keresel. Ettől persze sok nem proli is kiesik, dehát valamit valamiért.

Vagy írd ki, hogy követelmény, hogy ne legyen suttyó! :)

2012. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy rendes, szorgalmas, törekvő lányt keresel.


Első, nem tudom, hogy ezt honnan a fenéből gondoltad. Hidd el, a diplomások közt is rengeteg a proli.

2012. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,érdekes a T.első.

Egyébként "lányt" keresek...akár :D

Talán inkább nőt :)

A jelenlegi Barátnőmmel most megyünk szét,nem vagyunk egyezőek,pedig neki magasabb végzettsége van.Ő cigi,pia,szotyi,valóvilág...

43F

2012. nov. 14. 05:02
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

:( Másban a szálkát is, magadban a gerendát sem :( Én azt javaslom, írd be így ahogy gondolod, mert lényegében hiába burkolod a dolgot, a lényeg ugyanaz.

Ráadásul így látszik a stílusod, nem pedig az első randin esik le, hogy felszínes vagy :(

2012. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!