Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mennyire vagytok szőrösek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok szőrösek? Kategória!

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire , teljesen csupasz vagyok néha hagyon egy kis fazont
2020. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én eléggé. (bi)L
2020. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Van egy vékony csík a dombon, de azon kívül tök csupasz vagyok.

24N(L)

2020. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Odalenn rövid. Alkalom előtt (ami olyan ritka hogy éves szinten kell nézni) teljesen csupasz, na meg persze megvágom magam vagy nyolc helyen... A hónaljam mindig teljesen sima, lábon viszont nem szőrtelenítek akármennyire is társadalmi elvárás. (Engem nem zavar és a partneremnek sincs útban semmiben)
2020. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Eredetileg szőrös alkat vagyok, de gyakorlatilag teljesen csupasz mindenem. Lábamat, karomat magamnak gyantázom 18 éves korom óta. A hónalj és intim részt IPL kezeltettem kb. 1 éve.


22L

2020. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Úgy gondolom karon/combon természetes, így én ilyen helyekről sosem szedtem le, nem is fogom. A hónaljamat borotválom, nyáron a lábamat is, ilyenkor nem zavar, máson sem zavarna, de ha őt zavarná, leszedném... Nyilván kicsit bök. Egyéb intim helyen mindig csupasz voltam, mostanában növesztetten meg és próbálgattam a saját határaimat feszegetni vele, hogy fazonra vágtam. Be kell vallanom, hogy tetszik magamon is. Más lányoknál sem zavar, kifejezetten tetszik, ha valakinek ápoltan és rendesen van vágva, borotválva, nyírva. A lényeget nem akadályozza meg, nem takarja, igazából csak esztétikai dolgok ezek. Nem hiába úgy vagyunk "kitalálva", hogy bizonyos területeken szőrösek vagyunk.
2020. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lent sajnos nem tudom szépen megcsinálni teljesen csupaszra. :( Nagyon csúnya lesz a végeredmény, kipattogzom meg ilyesmi, úgyhogy én hagyok a szeméremdombomon egy háromszöget... Mindenhol máshol borotvát használok(vagy nagy ritkán kozmetikus gyantával). Az alkaromat sokáig szőrtelenítettem, de meguntam és már csak szőkítem itthon. Először nekem is nagy butaságnak hangzott, de így szinte nem is látszódik, hogy szőrös a karom. 😁
2020. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3%

Hát hajam az van rendesen 😁

Jelenleg kis bajszom és szakállam is van.


Oda lent viszont rendszeresen nagyon rövidre vágom le, hogy majd nem csupasz. Néha elektromos gép után sima borotvával (újjal, NEM azzal amivel oda fent) és így teljesen csupasz.


Zacsiról elég nehéz és veszélyes szőrteleníteni. Csak óvatosasan 😁

2020. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!