Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy ilyen barátságot megtartsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen barátságot megtartsak, vagy jobb, ha megszakítom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Pár évvel ezelőtt ismertem meg, azután vagy 2 évig nem is tudtunk egymásról semmit. Véletlenszerűen talált rám az egyik közösségi oldalon és azóta is tartjuk a kapcsolatot.


Most egy iskolába vettek fel minket, és újra összebarátkoztunk. Csak az a baj hogy túl közel akar hozzám kerülni ami már nagyon kellemetlen nekem. (Én is lány vagyok, ráadásul heteroszexuális.)

Egyre több olyan dolgot csinál ami nagyon távol áll tőlem...

Eddig engedtem hogy megöleljen, esetleg ráhajtsa a fejét a vállamra, vagy sziveket írogasson nekem, de ami ma történt az sok.

Mielőtt hazamentem, megöleltem. Az arcát erősen az enyém mellé rakta, aztán az enyémmel szembe rakta a fejét. Kishíján csókolóztunk is...

Mondtam neki, hogy "azért megcsókolni nem foglak" de ő attól függetlenül még tolta az arcát az enyémhez.

Illetve ma töbször burkoltan is utalt arra, hogy éjszaka velem fantáziálgat az ágyban.


Róla azt kell tudni hogy nincsenek barátai, a családjával sem olyan fényes a viszonya. Többen is kihasználták már, mindenki csúfolta, bántotta, öngyilkos gondolatai, illetve kísérletei is voltak már. Ha engem elveszít, akkor félő, hogy valamit csinál magával.


Bármit is akar tőlem, én nem akarom hogy több legyen köztünk, mint barátság. Fiúslány vagyok, így is eléggé bzinak néz mindenki, pedig egyáltalán nem vagyok az.


Lehet hogy ez a csókos próbálkozás még nem annyira volt extrém, de én egy nagyon távolságtartó ember vagyok, és félek, hogy mi lehet később.


2019. dec. 9. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb tisztázd vele, hogy barátságnál több sose lehet köztetek, ha normális meg fogja érteni. Amennyiben ezt tiszteletben tudja tartani, én maradnék a barátja.
2019. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így mondd el neki, meg mellé azt, hogy akar-e barátjaként téged az életébe vagy sem, mert ha így folytatja, akkor elveszít. Mármint sokan vannak így fiatal bzik, hogy nagy szerelem egy heteroba aztán túl lesz tolva és barátságnak is annyi.

Nekem az ilyennél mondjuk a hetero csaj tolta a képét az enyémbe elköszönéskor, aztán amikor meg tök részeg voltam sajnos bele is mentem és hát ott lett vége a barátsának. Én amúgy azóta is bánom. És ő is fogja. Szóval próbáld meg elmondani neki, hogy ezekből azok szoktak lenni sajnos.

2019. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Előzőek jól szóltak.

Őszinteség, kerek perec meg kell neki mondani, hogy jó barát, de nem több. És hogy téged zavar az , ha olyat hallasz amire nem vagy kíváncsi, (mint ahogy őt is zavarná ha te mondanál olyat amire ő nem kíváncsi.)

Nem vagy te lelkisegély szolgálat, ne hagyd magad érzelmileg kizsarolni.

2019. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Kezed úgy mintha csak egy fiúbarátodat kellene visszautasítanod, rendbe tenned. Mond el neki, hogy barátként értékeled benne xy tulajdonságait, de fizikailag, érzelmileg nem akarsz tőle semmit.

Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni, nem szeretetszolgálat vagy, neked is megvan a saját életed, azt éld!

2019. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy ne tegyél olyat, amit nem szeretnél, ami a határodat feszegeti, tehát ha valaki frusztrál, állítsd le! Ez az egészséges reakció! Nem kell semmit elviselned, eltűrnöd, még akkor sem, ha az illető ö gyilkos-hajlamú! Sosem értettem, miért kell valakit is öngyilkossággal zsarolni, hogy belekényszerítsük olyan helyzetbe, amit Ő nem akar! Gyemge jellem az ilyen! Tegye meg! Ha meg akar halni, ám tegye meg, de nincs joga mást zsarolni, más életét megkeseríteni, szánalmas! Te meg ha bedőlsz, vagy az akarata szerint, a manipulációja szeront működsz, játszópajtás maradsz, akit kedve szeront ugráltathat, mert "ha nem vagy velem, megölöm magam, ha nem beszélsz velem... Blablabla...". SZÁNALMAS! TEGYE MEG! De ne tegye tönkre senki idejét! Illetve miért jó olyannal lenni, még belekényszerítve a másikat, aki nem őszintén, magától törődve velünk? Mi értelme? Szar ember az ilyen! Bocs, ha őszinte voltam! Ja, nem bocs! Ne hagyd magad Kérdező! Tedd azt, ami neked jó, bármit is csinál a Hülye!
2019. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!