Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Somogy megyében miért bujkálna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somogy megyében miért bujkálnak a leszbikusok és a melegek?

Figyelt kérdés
Ennyire gáz ez a környék? Mi lehet a probléma?
2019. nov. 18. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Erről írtam, hogy szándékos...

Egy szóval sem írtam hogy kikhez vonzódom. De ha már... én mindenkihez. Mellette nem is nézek ki túl jól így nem olyan egyszerű, a pasik nagy része meggondolja magát amikor találkozásra kerúlne a sor, a csajok pedig úgy tesznek mint ha hercegnők lennének. Mondjuk amúgy sem lenne egyszerű azt hiszem. De a szerelmi élet az magánügy, nem szokásom mások orrára kötni. Ezért is kérdeztem rá így. Szerencsére elég izmos vagyok, így senki sem vert meg al elmúlt kb 20 évben, iskolás korom óta. De íg, sem érzem hogy ez rajtam és azon kívül akit épp magamnak akarok, bárkire tartozna.

Mellesleg én nem magamról vagy esetleg rólad akartam személyeskedni, hanem egy réteg viselkedéséről. A sajátom szerint az hogy bi vagyok semmit sem ront vagy javít rajtam. És a legkisebb probléma az életben hogy ezt ki tudja vagy ki nem.m tudja rólam.

De soha sem csaltam meg senkit, nem hazudoztam azért hogy megkapjam, stb.

De jó lenne ha nem az lenne a lényeg hogy ki, hanem hogy mit ír.

2019. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanott tartunk, hogy teljesen egyetértek veled, addig a pontig, amíg szóba jön a "réteg" viselkedése.

Magaménak is érzem azt a bizonyos réteget, amit lefitymálsz viselkedésileg.

Sose dicsekedtem azzal, hogy ki vagyok, mi vagyok. De ha alaptevékenységeket nem tudok megtenni, amit mások is, mert lépten nyomon rosszalló tekintetekkel, beszólásokkal, utánam köpéssel találkozok, akkor az nekem igenis probléma és nem, nem fogom annyiban hagyni, hogy úgyis mindenkit bántanak.

Én kiállok a cigány ismerőseimért, a súlyproblémásokért, az autistákért, a szőkékért, barnahajúakért, bárkiért, akit úgy érzem jogtalan negatív kritika ér, és én is azt vallom, hogy ne az alapján ítéljünk meg valakit, hogy milyen a vallása, szexualitása, kinézete, hanem hogy milyen ember.


Tehát akkor miről beszélünk?

Ki fogok állni továbbra is a melegekért, de ugyanúgy bárkiért is. Ettől még nem érzem magam "áldozatnak", pusztán nem fogok némán tűrni olyat, amivel nem értek egyet.

2019. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

De ez szélmalom harc. A világ soha sem lesz egyenlő és igazságos.

Mondjuk én jobban hiszek a szabadságban, mint az igazságosságban.

Ebben biztos hogy nem fogunk egyet érteni, de fontosabb hogy bárki kimondhassa ha valamit nem szeret, akár nemi, akár faji, akármilyen kérdésben mint az hogy ez azt aki kapja, rosszul érinti-e vagy semlegesen.

A szólásszabadság emberi jog. Nem csak törvényi értelemben. A sértődés vagy a kellemetlenül éri tettség nem. De ez már messzire visz, az alap témához már nem nagyon tudom mit írni és értelek téged is.

2019. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A szólásszabadság emberi jog. Az egyes negatív diszkriminációkat büntetik.


Az jogos véleménynyilvánítás, hogy nekem a csokispuding ízlik és szerintem a vaníliás rossz.

Ha azt mondom, hogy aki a vaníliását szereti az egy r*tkes b*zi, az szerintem érted, miért rossz. De még hagyján is, hogy ez a véleménye, de ha felbújt másokat, hogy aki a vaníliásat szereti, azt meg kell vetni, na ez már konkrétan büntetendő kategória.



Szerintem akkor túl is tárgyaltuk ezt valahol.

2019. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Én arra gondolok, hogy igen is hallgassa meg mindenki a habzó szájú férfigyűlölő feministá, a csillogó szemű népírtásra vágyó rasszistát vagy a nem normális szexualitásúakat gyűlölőket és lássa csak meg, milyen ostoba. És hogy mennyire nem kell adni a véleményére.

Akkor nem lenne a "másság tisztelete" sem mérvadó.

2019. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is amondó vagyok, hogy magát az előítéletet kéne elfelejteni.

Kevesebb gyűlölet -> kevesebb tönkretett élet.


Gondolom túl idealista világnézet. De azért, ha nem haragszol, én továbbra is kitartok emellett. Te meg azt csinálsz, amit akarsz.

2019. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem bujkalok es eleg sokan betalalnak igy. Egyebkent Somogy sotet meg csoro, az emberek atlagban itt hulyek, ertelmesebbje elmegy ugyanis Pestre vagy kulfoldre, a maradek meg emiatt szerintem elegge homofob is. A melegek meg szintugy ezert mennek el, en is tervezek a kozeljovoben.
2019. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bárki beszélgetni? 18/l
2019. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!