Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Somogy megyében miért bujkálna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somogy megyében miért bujkálnak a leszbikusok és a melegek?

Figyelt kérdés
Ennyire gáz ez a környék? Mi lehet a probléma?
2019. nov. 18. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Budapesten is bújkálnak, itt is kevesen merik a hétköznapokban vállalni magukat - igaz a környezetüknek amúgy sincs túl sok köze hozzá ki mit hogyan csinál a hálószobában. Ezzel együtt minél kisebb egy település annál kevésbé elfogadók.
2019. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Bujkálni azt jelenti hogy nem írja ki a pólójára, nem hangoztatja, nem dicsekszik hogy ő mennyire különb mint a normális hetero emberek?

Igaza van az elsőnek, nincs köze hozzá senkinek. Ha ismerkedni akar, csak akkor.

2019. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, bujkálni azt jelenti, hogy nem mer nyilvánosan még akár kézen fogva sem mutatkozni a párjával! Ölelésről, csókról szó se essék. Sajnos, ez ma Magyarország, a másik 18 megye is...
2019. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mert a "normális heteró" mitől különb?

Hagyjuk már 😀

A bujkalas alatt azt ertem,hogy konkretan nem lehet ismerkedni kb. szemelyesen..

2019. nov. 18. 18:33
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
2. vagyok megint. Pont ez a lényeg... Nem attól lesz valaki különb, vagy alávalóbb hogy kikkel dug.
2019. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értjük már meg, hogy a (normális) leszbikus, meleg kapcsolatok sem csak a dugásról szólnak??
2019. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%

6. És azt, hogy attól sem lesz senki különb sem rosszabb, hogy kivel van kapcsolatban?

Áldozatnak lenni, vagy magasabb rendűnek, ez a két lehetőség létezik? A valóságban nagyon is leszarja mindenki a másikat. Pont annyira azt hogy a leszbi kivel van együtt, mint hogy Ugandában éhen halt 2 millió ember vagy sem.

2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

66%-os, gondolom te nem vagy meleg és nem kaptál még megjegyzést, mikor a pároddal csak szimplán csendben kézenfogva sétáltál. Egy amúgy is nehéz nap után, amikor is jól esett, hogy ott van melletted és támogat, ezért nem érezted nagy dolognak, hogy megfogd a kezét. Mások annak érezték. És még hangot is adtak ennek.


Szeretem, hogy a homofóbia puszta létezését is tagadják olyan emberek, akik még életükben nem találkoztak ezzel, tehát nem is létezhet.

2019. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%

Még most sem hiszem hogy jobb vagy rosszabb lennék, csak mert nővel vagy férfival járok. Létezik még a homofóbia. De már rég nem az ami volt. Nem ölnek itthon legalábbis meg érte senkit. Pedig volt amikor igen. De akkor még érdekelte az egyik embert, mi van a másikkal. Megnéznek az utcán? Beszólnak? Ez a nagy világ fájdalma valakinek? Biztos kellemetlen, de nem nagyobb dolog mint ha lemerúlt a telefon és még egy óra a buszig. Ahhoz képest mindenképp, ahogy feljebb írtam, régebben kinyírtak érte embereket. De mi lenne, ha valaki, vagy mindenki figyelmen kívül hagyná a szexualitását a másiknak annyira, hogy már letagadhatatlan? Akkor az lenne a baj hogy nő valaki, vagy hogy nem fehér? Szerintem az érdemeket vagy a szégyeneket, vagyis a tetteket érdemes figyelni. Az dönti el ki milyen ember. Pl ha leszbi vagy, az csak egy dolog. Ha.leszbi vagy és megcsalod a párod, az már gáz. Nem az erkölcsösség, hanem az őszinteség hiánya miatt. Szóval érted... a

Z áldozat póz sem túl igazi, a magasabb szinten állás sem az igazi, ha a hovatartozással akarja valaki igazolni és nem azzal hogy milyen ember.

Ha ezek után is van aki ebbe amit leírtam bele köt, az már szándékosan akar félre érteni.

2019. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy éppen te akarod szándékosan félreérteni a másikat. Eleve azzal kezdted, hogy “ Bujkálni azt jelenti hogy nem írja ki a pólójára, nem hangoztatja, nem dicsekszik hogy ő mennyire különb mint a normális hetero emberek?”

Tehát szándékos provokáció volt.

Most ezek után miről beszélünk? Igazából ugyanarról, csak éppen te a melegekre akarod ráhúzni, hogy direkt áldozatszerepet vállalunk stb.

Tökéletesen igazad van, nem kéne megkövezni senkit sem a rassza, testalkata, kinézete stb miatt. De ha már egyszer létezik a jelenség, és nekem nem csak annyi, mintha lemerülne a mobilom, akkor hadd kérjem már ki magamnak, hogy le van alacsonyítva a problémám. És igenis mai napig vernek meg embereket és ölnek meg embereket a szexualitásuk és a rasszuk miatt is. Persze más miatt is, mert most úgyis ezzel jössz majd...de én ebben élek, erről tudok elsősorban példát hozni.


Semmi gond, ha nem éled át mások helyzetét, de az éhező afrikai gyerekek közepébe sem állsz be, hogy nyugi, másnak is van problémája az életben.

Azt se tudom miről vitázunk. Idejöttél megmondóembernek és NEM értünk veled egyet. Mert mi tudjuk mit tapasztalunk. Ennyi.

2019. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!