Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek Leszbikus az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Leszbikus az Unokatestvérem?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé fura egy lány van egy-két igen érdekes "hobbija" nevezetesen aktokat szeret rajzolni/festeni amikor rákérdeztem ,hogy miért szeret ilyen jellegű dolgokat csinálni csak annyit válaszolt ,hogy azért mert a nők olyan szépek erre elkezdtem faggatni ,hogy ezek szerint tetszenek neki a lányok erre viszont azt válaszolta ,hogy nem pusztán arról van szó ,hogy a nők az ő véleménye szerint sokkal esztétikusabbak viszont szexuálisan nem érez irántuk vonzalmat ,persze nem hagyott nyugodni a dolog így beszéltem néhány "modelljével" ,és eleinte nekik is gyanús volt a dolog viszont soha nem tett vagy mondott semmit ami erre utalt volna (az egyik még hozzá is tette ,hogy pedig örült volna neki).


Még hozzá tenném ,hogy szinte csak fiú barátai vannak rajtam kívül még 1-2 lány van akivel baráti viszonyban van viszont soha nem randizik vagy pasizik azt mondja azért mert nincs rá ideje mert tanul ,és fejleszti magát + neki most fontosabb a családja ,és a baráti köre.


Még ami fontos lehet róla ,hogy szereti a sportot deszkázik,kajakozik stb és nagyon szereti a szumót is(persze csak nézni).De a tanuláson belüli érdeklődési köre is igen férfias legalábbis szerintem leginkább történelemmel,szociológiával,politológiával,és filozófiával foglalkozik.


Amúgy 20 éves ,és már komolyan kezdek miatta aggódni nem azért hogyha leszbikus hanem azért ,hogy mi van hogyha elfojtja magában (eléggé hajlamos arra ,hogy elhallgassa a problémáit)


Szóval csak szeretnék neki segíteni



2019. okt. 21. 06:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem hozzá tenni ,hogy általában nem vesz fel női ruhát hanem férfi cuccokban mászkál állítása szerint azért mert az kényelmesebb.
2019. okt. 21. 06:41
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Szóval azért mert szerinte egy női test szép azért leszbikus.

Akkor a nők 90 százaléka az.

Egyébként nem aggódsz érte, csak egy szenzációt akarsz belőle.

2019. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, h leszbikus-e, de ezek alapján jófej lehet. Ha az, majd rájön, vagy már tudja is, hagyd, h ő mondja el, vagy ő jöjjön rá.
2019. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikus ahogy jellemezte 😁

Szívesen kiderítem az-e ☺

2019. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, de ez egy folyamat mindenkiben, majd be vallja magának és másoknak is.... ha pedig nem az az is ki fog derülni. Lehet arra vár legyen neki valaki és akkor meg bizonyosodik róla , vagy úgy coming outol...

25ll

2019. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon jófej lány lehet :)

Én is szinte rajongok a női testért, imádok aktokat rajzolni, de közben nem érzek semmi szexuális vágyat, csak egyszerűen gyönyörűnek tartom a formáit, jó érzés megörökíteni :)

És én is ugyanolyan fiús vagyok mint unokatesód.

Szerintem lehet hogy bi, vagy leszbi, de az is lehet hogy csak egyszerűen ilyen fiús. Nem igazán lehet messzemenő következtetéseket levonni ebből, de az igaz hogy nagyobb az esély rá így, mintha egy átlagos csaj lenne.


Bi lány

2019. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nem lehet megmondani de lehetséges és azis lehet hogy addig nem akarja elmondani amíg nincs valakije de lehet még saját maga sem biztos benne mit érez kihez vonzódik. Amit tehetsz hogyha szóba kerülne ez a téma (ha már próbáltál vele erről beszélni de nem mondott semmi konkrétat akkor inkább ne erőltesd csak ha úgy alakulna a beszélgetés) akkor mondd el neki hogy neked semmi problémád azzal ha valaki meleg leszbikus biszex mert ugyanolyan emberek mint a heterók nyugtasd meg hogy te elfogadod ezt így ha tényleg a lányokhoz vonzódik akkor nem fog félni attól hogy hogyan fogadnád és nyugodt szívvel elfogja mondani majd neked ha eljön az ideje. Legyél türelmes vele és megértő.
2019. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 21. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a filozofia mindenkie
2019. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!