Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek melyik a top 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a top 3 leszbikus film?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk ez engem is erdekelne:)

L

2019. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Magyarul Adele élete

2019. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Remélem nincs ilyen. Ne azért legyen leszbi egy szereplő mert a leszbiknek kell egy jó példakép...
2019. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

1. Lost and delirious (2001)

2. But i'm a cheerleader (2000)

3. Aimée és Jaguar (1999)


(Az évszámok csökkenő sorrendje puszta véletlen)

2019. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiss me (Kyss mig) , But im a cheerleader, Carol
2019. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok leszbikus, de nekem ezek a kedvenceim:


1.Amiée és Jaguár: mert igazán megható történet. És sajnos igaz történet alapján készült a film. Illetve nemcsak közönséges szexjelenetekben ábrázolja a szerelmi szálat. Lebont sok szereotípiát.


2.Váratlan szerelem: mert olyan realisztikusan mutatja be a női lelket, a válás utáni válságot,a munkakeresést,nagyon jó film. Az egyetlen rossz pont,hogy mindkét nő kimondottan nőies, egyiküknek mégis rövid haja van a sztereotípiával összhangban.


3.Carol: szintén nőies,romantikus,mentes a szereotipiáktól.Carol nagyon erős nő,pozitív a szerepeltetése.


Tudom, hogy csak eddig terjedt a kérdésed de leírom melyek azok a filmek,amelyeket viszont nagyon károsnak tartok az LMBT-közösség megítélésére nézve. Mert szerintem fontos ügy a szexuális kissebbségek tátsadalmi asszimilációjának elősegítése,aminek ma az egyik legjobb módja a média. De a médiának vitathatatlanul nagy hatása van, különösen a fiatalokra, ezért pozitívebb színben kellene feltüntetni az LMBT szereplőket, az emberibb oldalukról mutatni be őket, hogy az előítéletes emberek is lássák:a leszbikusok,melegek is ugyanolyan hétköznapi életet élnek mint bárki más.


1.Adele élete: a körülötte lévő nagy felhajtás miatt néztem meg.

2019. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

*Folytatva:


Borzalmasan sztereotíp, műanyag film. A cselekmény,a fordulatokkal,csavarokkal,csattanókkal együtt csak a szexre épít. Amivel raárősít egyes homofób nézetekre,miszerint a homoszexuálisok valódi perverzek. Hát itt tényleg így állítják be őket. Aztán Emma tipikus,férfias,sablonos leszbikus. A kapcsolatuk fejlődésének ábrázolása is végtelenül elcsépelt. Emma a munkamániás férfias nő, aki a munka miatt elhanyagolja a barátnőjét, Adele meg a tipikus nőies nő, aki az összeköltözés után a házimunkába temetkezik,nonstop sürög-forog. Milyen eredeti...Aztán jön a nagy csavar, a kis konyhatündér az elhanyagolás miatt megcsalja Emma-t. Egy férfivel. Két legyet üt egy csapásra,két "népszerű" sztereotípiára erősít rá egyszerre: a leszbikusok és melegek nem képesek hosszú távú kapcsolatra, a biszex nők férfiakkal lépnek félre. Illetve lehet, hogy ez már csak szőrszálhasogatás, de a film egyes elemei a fiatalabb generáció erkölcsre nevelésének szempontjából is kifogásolható,pl.a film elején Emma ki is mondja, hogy Adele kiskorú lététe éjszaki mulatókba jár, hazudik a szüleinek hogy együtt aludhasson Emma-val, akt képhez modellt áll.


2. Loving Annabelle: ismerősöktől kígyót-békát hallottam erről a filmről, ezért néztem meg. Alapvetően szép film,2 két magányos emberről, akik egyenként elvesztették a szerelmüket és most lassan egymásra találnak. De sokan a csomagolást kifogásták. Tanár-diák viszony. Kedvező színben tünteti fel, hogy egy tanár viszonyt kezd a kiskorú diákjával. Azzal pedig hogy ez leszbikus szál, megrögzött sztereotipiákra erősit.


Kiss mig: itt több kommentben is találkoztam vele. Az egyik nő a vőlegényét csalja a másikkal, a másik pedig a barátnőjét csalja az egyikkel. Ráadásul ők ketten mostohatestvérek. No cemment.

2019. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! Én bakancslistás filmenk ajanlom a tökéletes befejezés c filmet ami magyar felirattal található meg.

Röviden a főszereplő rákos de szeretne szenvedélyt, orgazmust érezni, prostit hív eleinte fél de aztan felfedezi a csodalato orgazmust, majd egymásba szeretnek a nővel. Csodálatos film!

2019. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!